Prawnik, Trójmiasto - oferta pracy - GoldenLine.plKlient Goldenline - Prawnik

Oferta archiwalna

Klient Goldenline

Wiodąca firma na pomorskim rynku budowlanym poszukuje kandydatów na stanowisko

Prawnik

Miasto: Trójmiasto

Region: pomorskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie bieżących spraw o charakterze prawnym, związanych z działalnością grupy kapitałowej
  • sporządzanie umów, pism i zleceń
  • opiniowanie i negocjowanie kontraktów, umów oraz zleceń
  • uczestniczenie w spotkaniach w charakterze doradcy prawnego
  • koordynowanie pracy zewnętrznych kancelarii prawnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • zapobiegliwość, umiejętność eliminowania ryzyk prawnych z działalności przedsiębiorstwa
  • nastawienie na sukces i osiąganie ambitnych celów
  • terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w grupie kapitałowej, posiadającej ugruntowana pozycję
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.