Fizjoterapeuta/tka, - oferta pracy - GoldenLine.plHeadhunters - Fizjoterapeuta/tka

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej kliniki rehabilitacyjnej Ingolstadt, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta/tka

Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

Do podstawowych czynności należeć będzie opieka nad pacjentami kliniki rehabilitacyjnej.

Wymagania:

  •  wykształcenie kierunkowe: licencjat/magister fizjoterapii

  • doświadczenie zawodowe

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – B1/B2

  •  gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres

  • zaangażowanie, samodzielność

Nasz Klient oferuje:

  • solidne wynagrodzenie

  • pracę w klinice rehabilitacyjnej w samym centrum Ingolstadt

  • umowę o pracę

  • przynajmniej 24 dni urlopu

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu

  • pomoc ze strony pracodawcy w znalezieniu mieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rafal.rzepka@agencja-headhunters.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami