Asystentka lub Asystent Działu Handlowego, - oferta pracy - GoldenLine.plAgrolab - Asystentka lub Asystent Działu Handlowego <br><span id="uwagiDoStanowiska">(1/2 etatu, home office) w województwach lubelskim lub mazowieckim</span>

Nasza dynamicznie rozwijająca się Grupa oferuje na całym świecie usługę kompleksowego zakresu analiz dla żywności, rolnictwa i ochrony środowiska. Z przeszło 1.400 pracownikami w 20 oddziałach w Europie należymy do liderów rynkowych w naszym sektorze.

Aby wesprzeć rozwój naszego zespołu w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

Asystentka lub Asystent Działu Handlowego
(1/2 etatu, home office) w województwach lubelskim lub mazowieckim

Twoje zadania:

  • praca w systemie zdalnym - home office
  • utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi Klientami
  • przygotowywanie ofert i praca w przeznaczonym do tego programie
  • opieka nad Klientami we wszystkich innych sprawach dotyczących sprzedaży
  • inne zadania związane z funkcjonowaniem Działu Handlowego

Nasze oczekiwania:

  • biegłość w obsłudze komputera i pracy w Word, Excel i Outlook
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek niezbędny
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność połączona z perfekcyjnym  sposobem wysławiania się w języku polskim
  • gotowość do odbycia przeszkolenia w Dęblinie
  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą lub w sektorze laboratoryjnym, oraz wykształcenie wyższe kierunkowe (ew. ostatni rok studiów): chemia, biologia lub  pokrewne

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • umowę o pracę
  • płaską hierarchię służbową
  • elastyczne godziny pracy,  i ocenę na podstawie wyników
  • równe traktowanie, transparentność decyzji
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w sukcesie komercyjnym

AGROLAB Polska Sp. z o.o.
Piotr Limowski
Dział Sprzedaży
ul. Balonna 1
08-530 Dęblin
Tel: (+48) 81 44 00 700

Prosimy o przesłanie zawierającej CV aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.
W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska i województwa w formacie: asystent handlowy_nazwa województwa

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.