Kierownik magazynu (m/k), Bolesławiec, Lubin, Lubań, Legnica - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Kierownik magazynu (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik magazynu (m/k)

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubin, Lubań, Legnica

Nr. ref.: a0t5800000FbGM2AAN

Obowiązki:

  • zarządzanie oraz koordynowanie pracy zespołu liczącego około 40 osób,
  • nadzór nad realizacją procesu magazynowego od przyjęcia do wydania towaru z magazynu,
  • przygotowywanie bieżących raportów i analiz,
  • odpowiedzialność za utrzymanie wymaganego poziomu produktywności oraz podejmowanie działań w zakresie poprawy,
  • optymalizacja procesów magazynowych oraz kosztów operacyjnych,
  • współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • udział w przygotowywaniu budżetów,
  • nadzór nad przestrzeganiem w magazynie zasad 5S, BHP i ppoż. oraz innych wynikających z regulaminów wewnętrznych w firmie,
  • sporządzanie harmonogramów pracy, formularzy, instrukcji pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu logistyki,
  • doświadczenie w pracy w magazynie oraz zarządzaniu zespołem pracowniczym (powyżej 40 osób),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • znajomość zagadnień Lean Management (SCM),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki podstawowej + premii miesięcznych (za wyniki operacyjne) + premii kwartalnych,
  • refundacja kosztów dojazdu (powyżej 10 km),
  • pakiet benefitów, w którego skład wchodzą: prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.