Kierownik Robót, - oferta pracy - GoldenLine.plETP - Kierownik Robót <br><span id="uwagiDoStanowiska">Miejsce pracy: Polska Południowa</span>

ETP Spółka Akcyjna realizuje działalność w podstawowych obszarach: budownictwa, montażu systemów elektrycznych, prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych, oraz w energetyce.

Dzięki synergii wszystkich linii biznesowych i poprzez harmonijny wzrost, ETP S.A. oferuje produkty oraz usługi o wysokim standardzie, skutecznie i profesjonalnie odpowiadając na potrzeby Klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót
Miejsce pracy: Polska Południowa

Numer ref.: 15/2018/PBB

Zakres zadań:

  • koordynowanie prac podległych pracowników
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót
  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu budowy
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót
  • odbiór jakościowy prac podwykonawców
  • organizowanie pracy własnych ekip jak i podwykonawców na budowie
  • kształtowanie optymalnych warunków pracy na budowie z uwzględnieniem prawa pracy i przepisów bhp

 Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie przy robotach hydrotechnicznych lub drogowych  przy nadzorowaniu robót na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętności samodzielnej organizacji prac na budowie
  • znajomości rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej
  • samodzielności i wysokiego zaangażowania
  • gotowości do podróży służbowych
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.