SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TERENOWEJ, - oferta pracy - GoldenLine.plLindorff - SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TERENOWEJ

Naszym celem jest profesjonalna i skuteczna pomoc klientom zadłużonym. Działamy w 23 krajach, zatrudniamy ponad 8000 osób. W codziennej pracy stawiamy na współpracę oraz otwartą komunikację. Kiedy zaczniesz pracę w Lindorff, szybko zrozumiesz, że sercem naszej działalności jest nasz Zespół i nasi Klienci.

27 czerwca 2017 roku firmy Intrum Justitia i Lindorff połączyły siły stając się liderem rynku zarządzania wierzytelnościami na świecie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TERENOWEJ

Region: kujawsko-pomorskie

Kluczowe zadania:

  • bezpośredni kontakt z klientami zadłużonymi
  • pozyskiwanie informacji oraz ustalanie obecnej kondycji finansowej dłużnika
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności i ustalanie indywidualnych
    harmonogramów spłat
  • samodzielna organizacja pracy i realizacja powierzonych zadań

Wymagamy:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu działań windykacyjnych w terenie
  • znajomości metod negocjacji
  • nastawienia na realizację ustalonych planów oraz silnej motywacji do działania
  • umiejętności organizacji czasu pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę – pełen etat
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • szkolenie przygotowujące do pełnienia obowiązków
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV w celu przeprowadzenia rekrutacji w Grupie Lindorff, w ramach której udostępniam moje CV.”