Specjalista ds. Utrzymania Ruchu, Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plLPP - Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 25 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 25 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie sprawności instalacji, maszyn i urządzeń technologicznych,
  • wykonywanie remontów, konserwacji i przeglądów okresowych instalacji technologicznych,
  • dokonywanie analizy występowania awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu instalacji technologicznych.

WYMAGANIA:

  • posiadają wykształcenie techniczne,
  • mają aktualne uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
  • posiadają doświadczenie przy serwisowaniu urządzeń elektromechanicznych,
  • charakteryzują się dokładnością i rzetelnością,
  • są gotowe do pracy w równoważnym systemie czasu pracy,
  • przejawiają zdolności do zarządzania zespołem,
  • posługują się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym,
  • w stopniu podstawowym potrafią obsługiwać pakietu Office.

OFERUJEMY:

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • interesująca praca w kreatywnym zespole w najnowocześniejszym Centrum Dystrybucyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).