Asystentka zespołu, Warsaw - oferta pracy - GoldenLine.plGRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. - Asystentka zespołu

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży bankowości poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka zespołu

Zakres zadań na stanowisku:
  • planowanie i organizację recepcji, - organizowanie spotkań oraz wyjazdów służbowych
  • wsparcie zarządu
  • koordynację biura
  • zapewnienie właściwego przepływu dokumentacj oraz korespondencji
  • przygotowywanie prezentacji w Power Point
  • współpraca z zagranicznymi odziałami firmy
  • realizowanie bieżących zadań np. zamawianie artykułów biurowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość pakietu Office (Word, excel, Power Point)
  • komunikatywniść, zaangażowanie

KORZYŚCI

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów (np. Multisport, Opieka medyczna)
  • praca w centrum Warszawy
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".