Sprzedawca części zamiennych, Kielce - oferta pracy - GoldenLine.plTandem - Sprzedawca części zamiennych

Oferta archiwalna

Autoryzowany Serwis Renault
TANDEM Sp z. o. o.
Kielce, ul. Transportowców 16

zatrudni:

Sprzedawca części zamiennych

Miejsce pracy: Kielce

Region: świętokrzyskie

Obowiązki:

  • obsługa  Klientów w zakresie sprzedaży części zamiennych,
  • aktywna sprzedaż części zamiennych i akcesoriów,
  • współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych i akcesoriów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sprzedaży części w salonie lub serwisie samochodowym),
  • posiadania wiedzy na temat budowy samochodów osobowych,
  • mile widziana znajomość gospodarki magazynowej,
  • samodzielność i skuteczność w działaniu oraz zdolności organizacyjne,
  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej firmy w powyższym zakresie, w tym o aktualnych promocjach,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny na rynku system,
  • wysokie standardy pracy oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dn. 05.02.2018 za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.