Architekt Rozwiązań BI (obszar systemy raportowe), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPlus - Architekt Rozwiązań BI (obszar systemy raportowe)

Oferta archiwalna

Architekt Rozwiązań BI (obszar systemy raportowe)

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: mazowieckie

Numer ref.: W/MKABI

TWOJE ZADANIA

  • Planowanie rozwoju technologii i aplikacji używanych w rozwiązaniach BI
  • Uczestnictwo w projektach BI:  identyfikacja potrzeb, projektowanie architektury, nadzór nad realizacją i zapewnienie ciągłości funkcjonowania wdrożonych rozwiązań
  • Bieżące monitorowanie rynku, w obszarze rozwoju i zastosowań rozwiązań i technologii BI
  • Rekomendowanie wykorzystania rozwiązań BI do usprawnienia procesów biznesowych.
  • Kreowanie potrzeb i edukacja w zakresie wykorzystania rozwiązań BI dostępnych na rynku.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka) lub adekwatne doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w zakresie  projektowania rozwiązań opartych o hurtownie danych
  • Znajomość architektury systemów raportowych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi raportowych (najlepiej SAP Business Objects i Tableau)
  • Dobra znajomość SQL
  • Samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy w sektorze telekomunikacyjnym, znajomość systemu Teradata, znajomość narzędzi Campaign Management