Asystent w Dziale HR, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plLPP - Asystent w Dziale HR

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent w Dziale HR

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie pracowników działu w prowadzeniu procesu rekrutacji;
  • publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych poprzez system rekrutacyjny;
  • wstępna selekcja aplikacji;
  • organizacja procesów rekrutacyjnych (m. in. umawianie spotkań, wysyłanie zadań do kandydatów);
  • udział w rozmowach rekrutacyjnych i samodzielne prowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego szczebla;
  • aktualizacja bazy danych kandydatów;
  • wsparcie HR Business Partnerów i Specjalistów ds. rekrutacji w zakresie bieżących działań.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki to psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi);
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji - minimum 6 miesięcy;
  • zainteresowanie branżą modową;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • inicjatywa;
  • samodzielność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w największej firmie z branży fashion w Polsce;
  • realną możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji i szeroko rozumianego HR-u;
  • zakupy w salonach brandów LPP na preferencyjnych warunkach;
  • dostęp do platformy e-learningowej;
  • pracę w otwartym i sprawnie działającym zespole;
  • kartę Multisport i dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
  • pracę w biurze o wysokim standardzie, z udogodnieniami.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).