Architekt Systemów , Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plG-Force - Architekt Systemów

Oferta archiwalna

Architekt Systemów

Nr ref.:
IT/AS/WR/3262/17

Lokalizacja:
Wrocław

Data dodania:
2017-11-06

Nasz klient:

Lider w zakresie usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych, tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe, technologiczne i cyfrowe. Dzięki głęboko wielokulturowej organizacji firma opracowała własny sposób pracy. Posiada biura w ponad 40 krajach na świecie.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nasz klient oferuje:

Możliwość rozwoju zawodowego

Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych

Atrakcyjne warunki finansowe

Prywatna opieka medyczna

Pakiet ubezpieczeniowy

Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne

Wyjazdy integracyjne

Szkolenia zawodowe

Szkolenia  językowe (Firma, będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia)

Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy

Przyjazną atmosferę w pracy

Wsparcie w relokacji

Dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę

Bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników

Umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy

Zadania:

Projektowanie i nadzór nad implementacją i wdrożeniem architektury nowych systemów informatycznych

Opieka i rozwój nad istniejącymi systemami

Udział w projektach związanych z integracją systemami dedykowanymi i systemami otwartymi

Projektowanie architektury podział na zadania i ich delegacja, implementacja

Przeglądy kodów i projektów

Testowanie oraz nadzór nad wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych przy współpracy z klientem

W przypadku istniejących systemów istotna będzie praca związana z optymalizacją oraz poprawą wydajności działających systemów informatycznych

Twój profil:

Minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu JAVA

Umiejętność projektowania architektury dużych systemów informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań

Chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności

Łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole

Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w treści e-maila następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. ul. Obrzeżna 5, 02-691 Warszawa w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Nr agencji zatrudnienia 5464

w temacie wpisując numer referencyjny IT/AS/WR/3262/17