Administrator IT, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plG-Force - Administrator IT

Oferta archiwalna

Administrator IT

Nr ref.:
IT/AIT/W/3276/17

Lokalizacja:
Warszawa

Data dodania:
2017-11-10

Nasz klient:

Firma zajmuje się budową wysokiej jakości niestandardowych, zaawansowanych technologicznie aplikacji biznesowych (software).

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nasz klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ciekawą pracę z wykorzystaniem nowych technologii

Szkolenia

Pracę w dużych projektach (również międzynarodowych)

Przyjazna atmosferę pracy

Indywidualną ścieżkę rozwoju

Zadania:

Rozwiązywanie problemów i incydentów trafiających do ostatniej linii wsparcia
Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań, migracji środowisk
Wykonywanie prac utrzymaniowych: zarządzanie poprawkami, wydajnością oraz Dostępnością systemów
Zarządzanie i administrowanie systemami zgodnie z wymogami zdefiniowanymi w wewnętrznych standardach
Monitorowanie zdarzeń oraz obciążenia systemów w celu wyeliminowania potencjalnych problemów oraz ciągłego usprawniania systemów
Projektowanie i rozwój automatyzacji pracy administratorskiej
Praca w trybie zmianowym

Twój profil:

Doświadczenie w administracji systemami opartymi na technologii Microsoft - Active Directory, DNS, MS Skype/Lync, MS Exchange, Orchestrator
Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i incydentów trafiających do ostatniej linii wsparcia w zakresie wymienionych systemów
Doświadczenie w wykonywaniu prac utrzymaniowych: zarządzaniem poprawkami, wydajnością oraz dostępnością wymienionych systemów

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w treści e-maila następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. ul. Obrzeżna 5, 02-691 Warszawa w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Nr agencji zatrudnienia 5464

w temacie wpisując numer referencyjny IT/AIT/W/3276/17