Administrator IT , Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plG-Force - Administrator IT

Oferta archiwalna

Administrator IT

Nr ref.:
IT/A/W/3237/17

Lokalizacja:
Warszawa

Data dodania:
2017-10-31

Nasz klient:

Międzynarodowa grupa oferująca specjalistyczne rozwiązania i usługi ukierunkowane na ułatwianie transakcji i kontaktów, przeznaczone dla przedsiębiorstw i instytucji obsługujących klientów indywidualnych na masową skalę, takich jak instytucje finansowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, operatorzy telekomunikacyjni i sieci detaliczne.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nasz klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Darmowa opieka medyczna

Karta Multisport

Duże możliwości rozwoju

Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

Pracę od zaraz

Zadania:

Administracja systemami

Monitorowanie, analizowanie i nadzór nad dostępnością i wydajnością eksploatowanych aplikacji wspierających główne procesy operacyjne

Obsługa incydentów i rozwiązywanie problemów z zakresu działania administrowanych aplikacji

Administracja uprawnieniami

Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Wsparcie techniczne dla użytkowników firmy

Zarządzanie platformą wirtualizacji

Zarządzanie zasobami sieciowymi

Zarządzanie zasobami sprzętowymi

Utrzymywanie systemów baz danych

Monitorowanie komponentów bazy oraz analiza wydajności

Zarządzanie kopiami zapasowymi

Twój profil:

Wykształcenie wyższe informatyczne

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Administratora IT

Doświadczenie w utrzymaniu systemów 24h (helpdesk Klienta czynny 24h)

Bardzo dobra znajomość  środowisk: Windows Server, Linux,  IIS, VPN, FTP Server, mail Server, Active Directory

Dobra znajomość baz danych Oracle oraz MS SQL Server

Znajomość GPO, DHCP, DNS

Znajomość Firewall Cisco - VPN, NAT, etc.

Znajomość środowiska VMWARE

Bardzo dobra znajomości zagadnień struktury sieci, w tym konfiguracji przekaźników CISCO

Dobra znajomość konfiguracji sieciowych zapór ogniowych

(network firewall)

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w treści e-maila następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. ul. Obrzeżna 5, 02-691 Warszawa w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Nr agencji zatrudnienia 5464

w temacie wpisując numer referencyjny IT/A/W/3237/17