Regionalny Specjalista ds. Marketingu, - oferta pracy - GoldenLine.plDOZ - Regionalny Specjalista ds. Marketingu

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Regionalny Specjalista ds. Marketingu

Obszar działania: województwo mazowieckie i kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • wdrażanie założeń strategii marketingowej w zakresie wsparcia sprzedaży
  • dbanie o zachowanie przyjętych w Spółce standardów wizualizacyjnych
  • przygotowywanie i koordynacja przeprowadzanych akcji marketingowych
  • projektowanie wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej Aptek według obowiązujących standardów
  • planowanie i rozliczanie budżetów marketingowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach organizacji promocji
  • raportowanie wyników akcji marketingowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi marketingu handlowego
  • znajomości obsługi MS Office
  • kreatywności,
  • inicjatywy oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.