Kierownik Budowy, - oferta pracy - GoldenLine.plDepenbrock - Kierownik Budowy <br><span id="uwagiDoStanowiska">(budownictwo przemysłowe)</span>

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od 12 lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.

Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Kierownik Budowy
(budownictwo przemysłowe)

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • przygotowanie i organizacja budowy
  • nadzór nad jakościową i terminową realizacją robót zgodnie z projektem budowlanym
  • współpraca z nadzorem inwestorskim oraz konstruktorami
  • koordynacja pracy zespołu i  podwykonawców
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji budowy (pozwolenia, przygotowanie dokumentacji w fazie realizacji, dokumentacja powykonawcza)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w kierowaniu robotami przy realizacji obiektów przemysłowych, logistycznych – wymóg konieczny
  • znajomość j. angielskiego, j. niemieckiego jest mile widziana
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość przepisów BHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • samodzielne stanowisko
  • rozwój zawodowy
  • zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie
  • praca w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny
prosimy wysyłać  za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k. na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).