Specjalista ds. obsługi klienta, Gliwice - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - Specjalista ds. obsługi klienta

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla naszego Klienta,firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Nr ref.: 47483

Praca stała

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • obsługaklientów bezpośrednich poprzez utrzymywanie trwałych kontaktów i realizacjęzamówień
  • potwierdzaniei wprowadzanie zamówień do systemu
  • potwierdzanieterminów realizacji
  • dyspozycja/ rozdział towaru
  • przygotowywaniedokumentacji wysyłkowej
  • fakturowaniesprzedaży
  • przygotowanieraportów sprzedażowych – analiza wyników sprzedaży
  • obsługareklamacji (zgłoszenia, monitoring)
  • monitorowaniestanów magazynowych
  • monitoringpłatności
  • aktywnawspółpraca z działem zakupów, dyspozycji oraz doradcami techniczno-handlowymi

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie wzakresie customer service
  • znajomość języka angielskiego wstopniu komunikatywnym
  • rozwinięte zdolnościkomunikacyjne, samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • wysoka kultura osobista,otwartość, zaangażowanie, obowiązkowość
  • znajomośćERP, MS Office, SAP będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl