KONTROLER DS. PRZYCHODÓW, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plIntercontinental - KONTROLER DS. PRZYCHODÓW

InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelarskich na świecie. Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić
i rozwijać swoje umiejętności.

Aktualnie do Działu Księgowości poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONTROLER DS. PRZYCHODÓW

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: IA 11/2017

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienienie płynnego rozliczania prowadzonych projektów, kontroli należności oraz przygotowywanie zestawień i analiz.

Zakres obowiązków:

  • kontrola i weryfikacja przychodów: z wynajmu pokoi; sprzedaży usług i produktów w punktach gastronomicznych; sprzedaży imprez masowych, okolicznościowych,
  • generowanie, sprawdzanie, wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych w lokalnym systemie finansowym oraz systemie centralnym,
  • kontrolowanie stawek i należności,
  • sporządzanie bieżących zestawień i rozliczeń związanych z fakturami i wskaźnikami.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej,
  • znajomość systemu Opera,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • samodzielność w zakresie powierzonych zadań,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole z jednoczesnym poczuciem odpowiedzialności za realizację postawionych celów oraz jakość ich wykonania.

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, programu sportowego
  • świadczenia z ZFŚS, m.in. świąteczne karty podarunkowe
  • zniżki na produkty i usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą
  • możliwość korzystania z pralni oraz parkingu hotelowego
  • posiłki w restauracji pracowniczej

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez firmę Sienna Hotel sp. z o.o. (dawniej Lanzarota Investments sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A.)  z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”