Kierownik Regionu (sprzedaż - zoologia, akwarystyka), Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Kierownik Regionu (sprzedaż - zoologia, akwarystyka)

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, firmy z branży zoologicznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Regionu (sprzedaż - zoologia, akwarystyka)

Miasto: Katowice

Region: Cała Polska

Numer ref.: RKS_1117_PLD_WAI

Obowiązki:

  • Tworzenie planów sprzedażowych.
  • Wyznaczanie zadań podległym Przedstawicielom Handlowym oraz kontrola ich realizacji.
  • Rworzenie raportów oraz analiz sprzedażowych.
  • Utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych Klientami.
  • Rekrutacja, szkolenie oraz motywowanie podległego zespołu.
  • Tworzenie nowych narzędzi wsparcia sprzedaży.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania / marketingu).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG / budowlanej lub pokrewnej.
  • Mile widziane doświadczanie w kontaktach handlowych z sieciami handlowymi.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Doświadczenia w zarządzaniu i budowaniu zespołu sprzedażowego.
  • Znajomość programu Excel.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.
  • Możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia.
  • Dobrą atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.