Elektryk Okablowywanie Maszyn Niemcy, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Elektryk Okablowywanie Maszyn Niemcy

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Elektryk Okablowywanie Maszyn Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: EOM/2017/DE

Opis stanowiska:

  • okablowywanie budynków maszyn przemysłowych,
  • zabudowa i montaż części elektrycznych według rysunku technicznego,
  • oddanie do eksploatacji, dokonywanie pomiarów,
  • okablowywanie części sterowniczych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako elektryk, elektronik, mechatronik
  • mobilność mile widziana

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • stawka do 15€ Brutto (w zależności od doświadczenia)
  • załatwienie formalności po przyjeździe

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.