Monika Mikowska

CEO Mobee Dick
Warszawa, mazowieckie

Skills

Design Thinking Marketing strategy Mobile Applications Mobile Devices Mobile Marketing Sales Management UX Design

Languages

English
advanced
German
beginner

Experience

mobee dick
managing director & co-founder
zarządzanie sprzedażą i marketingiem, prowadzenie projektów mobile web i mobile commerce, opracowywanie strategii obecności w kanałach mobilnych dla klientów agencji, budowanie eksperckiego wizerunku marki mobilnego studia kreatywno-strategicznego na rynku polskim i europejskim
Usunięty Użytkownik
provider
added
Monika jest bardzo konkretna. W jasny i klarowny sposób potrafi przekazywać informację dotyczące mobile marketingu. Posiada szeroką wiedzę w zakresie mobile popartą ogromnym doświadczeniem. Jest komunikatywna, otwarta na współpracę, pełna pasji która udziela się wszystko wokół. Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Logo
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu
Janmedia Interactive
tworzenie strategii sprzedażowych usług i produktów firmy, projektowanie nowych produktów i usług w konsultacji z pozostałymi dyrektorami, wskazywanie kierunków rozwoju firmy, opracowanie i kontrola planów sprzedażowych, prowadzenie kluczowych Klientów (m.in. NIVEA Polska, Netpress, Lukas Bank, Masterfoods/ MARS GMBH, Wp.pl), pozyskiwanie nowych budżetów, doskonalenie procesów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, budowanie eksperckiego wizerunku marki Janmedia (eCommerce, usability, mobile, hosting) na rynku polskim i międzynarodowym

Przebieg kariery w Janmedia:
1. NEW BUSINESS DEVELOPER 15.07.2007-31.03.2008
2. DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU 01.04.2008-31.10.2011
3. DYREKTOR DS. ROZWOJU BIZNESU 01.11.2011-obecnie
Kacper Dąbrowski
Kacper Dąbrowski · cooperator
added
Monika jest NAJLEPSZYM handlowcem, z jakim KIEDYKOLWIEK pracowałem.

Monika reprezentuje sobą wszystkie wartości, które są kluczowe w biznesie, a także powodują, że współpraca zawodowa układa się wyśmienicie. Wartości, które określają jej działania zawodowe to przede wszystkim profesjonalizm, dokładność, otwartość, szybkość działania, ukierunkowanie na cel.

Działania Moniki charakteryzuje kreatywność, energia i nowoczesne, a także indywidualne podejście do każdego realizowanego przez nią projektu. Wszystkim nam życzę wsparcia w pracy zawodowej ze strony właśnie takich osób jak Monika!
Arkadiusz Łatko
Arkadiusz Łatko · client
added
Miałem przyjemność współpracy z Moniką w ramach projektu dedykowanej oferty bankowej dla studentów, który to zaowocował powstaniem strony KontoStudent.pl.
W trackie współpracy poznałem Monikę jako świetnego menedżera, osobę bardzo zdyscyplinowaną, uporządkowaną i ukierunkowana na sukces projektu. Nie bez znaczenia dla powodzenia prac było tez Jej wielkie zaangażowanie oraz wysoka wiedza merytoryczna.
Projekt był naszym wielkim wspólnym sukcesem, który jak na owe czasy był pionierski w branży bankowej!
Mirosław Pośpiech
Mirosław Pośpiech · cooperator
added
Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi na myśl o współpracy z Moniką, jest profesjonalizm i organizacja. Do każdego zadania podchodzi z wyjątkowym poświęceniem, dokładnością i zapałem.
Posiada ogromną znajomość rynku oraz zasad i trendów w mediach, która pomaga zrozumieć i dopasować odpowiednie wymagania stawiane przez klienta.
Monika to także nieskończona burza energii, która napędza i mobilizuje członków zespołu z którymi współpracuje, a dzięki doskonałym umiejętnościom komunikatywnym Monika jest w stanie, w jasny i zrozumiały sposób przedstawić i rozwiązać każdy problem oraz znaleźć rozwiązanie jakiego poszukuje klient.
Monika jest też szalenie kreatywna. Pomysły jej autorstwa są nietuzinkowe i zawsze dopasowane do jak i funkcjonalnych, tak i budżetowych wymagań klientów.
Monika to naprawdę cenny nabytek firmy dla której pracuje.
Usunięty Użytkownik
subordinate
added
Świetny Sales Manager, rewelacyjny szef i przyjaciółka, która podniesie na duchu nawet najbardziej zdenerwowanego pracownika. Pracowita, sumienna i konkretna, co rzadko zdarza się w tej branży
Fresh Solutions
Sales & Marketing Manager
planowanie strategii marketingowych wspierających sprzedaż produktów na rynku nowych technologii internetowych, zarządzanie ich realizacją, budowa zespołu handlowego Partner Consultant's, zarządzanie sprzedażą i obsługą Klienta

Przebieg kariery we Fresh Solutions:
1. PARTNER CONSULTANT 04.05.2006-31.12.2006
2. SALES & MARKETING MANAGER 01.01.2007-15.07.2007
Piotr K.
Piotr K. · client
added
Monika jest niesamowicie zaangażowana we wszystko, czym tylko się zajmie, tryska entuzjazmem, wie jak wykorzystać swój urok, więc nie sposób jej czegokolwiek odmówić ;) Dlatego też gdy wybierze Cię jako swego pracodawce, upadnij na kolana i w podzięce zasuwaj tak do Czestochowy a najlepiej i z powrotem, bo drugi raz taki tytan pracy Ci się nie trafi ;)
Joanna Szymańska
Joanna Szymańska · cooperator
added
Na pewno osoba z dużą ,,werwą", zaangażowaniem do pracy, pełna entuzjazmu i nowych pomysłów, wie do jakiego celu dąży i co ważne, jakimi instrumentami go osiągnąć. Obok rozległej wiedzy teoretycznej posiada ogromną wiedzę praktyczną, poprzez swoje odważne podejście do życia bardzo zauważalna, lubiana i akceptowana przez otoczenie.
Dominik Wartecki
Dominik Wartecki · cooperator
added
Monika to urodzony Sales Manager. Potrafi świetnie dostosować się do panujących warunków pracy. Bardzo duże możliwości adaptacyjne oraz kreacyjne. Mimo młodego wieku posiada duże doświadczenie, ale co ważne nie emanuje rutyną.
Usunięty Użytkownik
cooperator
added
Monika to osoba bardzo utalentowana. Jej zmysł przywódczy jest kwintensencją doskonałego sukcesu. To osoba niezwykle samodzielna, ale jednocześnie sprawdzająca sie w zespołowym działaniu. Potrafi swoim uśmiechem zaczarować najbardziej opornych klientów i niezdecydowanych ludzi. Mimo wieku ma bogate doświadczenie. Jej zainteresowania budzą mój podziw. Naprawdę zna się na tym co robi!
Logo
Project Manager
Portal Internetowy Tutej.pl
zarządzanie projektem budowy nowego autonomicznego forum dyskusyjnego
Logo
Pracownik Obsługi Klienta
e24 Sp. z o.o.
obsługa recepcji firmy, pomoc techniczna dla klientów, media relations (budowanie bazy mediów regionalnych i ogólnopolskich)
Agnieszka Ś.
Agnieszka Ś. · cooperator
added
Miałam okazję współpracować z Moniką jakiś czas temu:)
Jest osobą bardzo inteligentną, błyskotliwą i pracowitą.
Cieszę się,że miałam okazję poznań Monikę, gdyż byłą nie tylko świetnym współpracownikiem,ale także godną zaufania i pełną wsparcia koleżanką:)
Contact Center sp. z o. o.
Consultant
obsługa telefonicznych akcji marketingowych oraz sprzedaż przez telefon, współpraca z klientami z całej Polski, współpraca przy tworzeniu skryptów rozmów telemarketingowych dla konsultantów
Logo
Przedstawiciel Handlowy
Agencja Reklamy Multimedialnej Ros-media
pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja oferty firmy i sprzedaż powierzchni reklamowych, współtworzenie nowych ofert handlowych

Projects

KontoStudent.pl
Nowa strona internetowa banku ukierunkowana na potrzeby młodzieży w celu promocji usług bankowych. Strona zdobyła 1 miejsce na konkursie WebstarFesiwal.
In team with
Tomasz Karwatka
Tomasz Karwatka
eCommerce
Arkadiusz Łatko
Arkadiusz Łatko
e-Commerce / e-Marketing Manager - Credit Agricole Bank Polska
Duties
New Business Manager

Education

Logo
Publicystyka Ekonomiczna i Public Relations, magisterskie
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Specialities

Marketing
Internet and mobile marketing

Hobby

taniec nowoczesny

Other

Duża wiedza praktyczna z zakresu marketingu, poparta doświadczeniem zawodowym w branży interaktywnej.
Praktyczna znajomość technik sprzedaży, doświadczenie w negocjacjach biznesowych na wysokim szczeblu.
Umiejętność budowania długoterminowych relacji biznesowych.

Zorientowanie na Klienta, umiejętność słuchania, bardzo duża komunikatywność i łatwość 'dostrojenia' się do rozmówcy, dar przekonywania.

Doza dobrej intuicji, szczypta humoru, dawka wyczucia i taktu oraz duża porcja kreatywności :)

Groups

ABY POMÓC W 48 GODZIN
ABY POMÓC W 48 GODZIN
Grupa ta ma na celu umożliwienie jej uczestnikom szybkie reagowanie na wzajemne potrzeby, nie tylko w wydaniu biznesowym. W założeniu skierowana do jak najszerszego ogrona osób, gdyż nigdy nie
Advertising 2.0
Advertising 2.0
Mamy już mnóstwo serwisów Web 2.0, są użytkownicy, są statystyki, trzeba wreszcie zacząć na tym zarabiać.
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
Zapraszamy studentów i absolwentów tej zacnej uczelni :-)
Akademia Telemarketingu
Akademia Telemarketingu
Merytoryczna dyskusja na temat kompetencji pracowników w telemarketingu oraz funkcjonowania call center. Budujemy tu wiedzę i umiejętności, dzielimy się doświadczeniami.
android developers
android developers
Grupa ludzi zainteresowanych systemem operacyjnym Android.
Aplikacje mobilne
Aplikacje mobilne
O tworzeniu aplikacji mobilnych - na komórki, palmy, handheldy etc. Dyskusje o architekturze, pracach developerskich, testowaniu itd.
Aplikacje mobilne w biznesie i na co dzień
Aplikacje mobilne w biznesie i na co dzień
Grupa dla osób związanych zawodowo z branżą mobile oraz zainteresowanych stworzeniem aplikacji mobilnej dla swojego biznesu. Wydarzenia branżowe/ case studies/ wymiana doświadczeń/ oferty wsp&a
Blog Marka Wojciechowskiego
Blog Marka Wojciechowskiego
Blog Marka Wojciechowskiego. psychologa biznesu, niezależnego konsultanta, trenera szkoleń.
Business Marketing
Business Marketing
Marketing Sekrety. Social Media Marketing. Marketing wirusowy, marketing szeptany, event marketing, experiential marketing, guerilla marketing, marketing doświadczeń, content marketing.
Call Center / Contact Center
Call Center / Contact Center
Grupa osób związanych z Call Center / Contact Center
Clienting
Clienting
NIE SPRZEDAWAJ! Spraw by kupowali...