Maciej Słowiński

architekt, projektant wnętrz, Słowiński Atelier
Łódź Warszawa, mazowieckie

Join GoldenLine and view full profile of this user

View full profile

Skills

Architectural design Architecture AutoCAD Industrial Design Interior Architecture Interior design Mixed-use Public Speaking interior decoration Interior design interior design and exhibition interior decoration

Languages

English
intermediate
German
beginner

Experience

Atelier Słowiński
projektant wnętrz
ważniejsze realizacje:

- muzeum kanału "Dętka"
- studio filmowe dla "BreakThru"
- mieszkanie pokazowe dla ATAL S.A.
- biuro sprzedaży mieszkań dla ATAL S.A.
- salon Jamajka Sun & Spa
- zmiana wizerunku zakładów bukmacherskich STS
- Sala Kolumnowa Łódzkiego Domu Kultury
- Scenografia Klub & Kawiarnia
- biurowiec firmy JAKSA Nowe Technologie
- restauracja "Kraina PierogUff"
- sklep firmowy "ES collection"
- biuro obsługi abonenta RETSAT1
- Hotel&Spa Kasztel Uniejów
Łukasz Wysocki
Łukasz Wysocki · client
added
Niezaprzeczalnie polecam. Pan Maciej słucha czego klient oczekuje, sam podsuwa pewne rozwiązania i robi naprawdę ciekawe i pomysłowe projekty. Zdecydowanie jestem zadowolony ze współpracy.
Jacek Bauer
Jacek Bauer · client
added
Witam,
Pragnę podzielić się z Państwem pozytywną oceną pracy Pana Macieja.
Z uwagi na krótki okres od odebrania mieszkania (30 dni) musiałem zaprojektować i umeblować je zaczynając od stanu developerskiego. Dzięki Panu Maciejowi się to w pełni udało. Jego projekty i adaptacja wnętrz oraz doradztwo w doborze materiałów/osprzętu okazały się bezcenne. Śmiało polecam Atelier Słowiński wszystkim osobom które chcą fajnie zrobić swoje mieszkania.
Panie Macieju jeszcze raz dziękuję za pomoc pozdrawiam Jacek bauer
Wiktor Dziemidziuk
Wiktor Dziemidziuk · client
added
Pan architekt Maciej Słowiński przygotował projekt kapitalnego remontu mojego mieszkania w Warszawie na Dolnym Mokotowie w stylu retro (lata 20-te - 30-te): zarówno szkice techniczne jak również wizualizacje. Pan Maciej jest dobrze przygotowanym merytorycznie i technicznie architektem, ma dużo cierpliwości do Klienta i potrafi słuchać. Dzięki poradom i projektowi Pana Macieja nie musiałem być na co dzień z ekipą remontową, która miała szczegółowe wskazówki opisane w projekcie Pana Macieja. Obecnie cieszę się z funkcjonalnego i gustownie urządzonego domu, o czym słyszę również regularnie z ust znajomych i przyjaciół. Polecam Pana Macieja jako architekta wnętrz. Zapraszam Pana na kawę, jak będzie Pan w Warszawie. Wiktor
Marcin Walczysko
Marcin Walczysko · client
added
Pełen profesjonalizm. Maciej potrafił wysłuchać każdą osobę biorącą udział w projekcie STS na Euro i na podstawie zebranych informacji przygotował dokładnie to o co nam chodziło.
Polecam.
Usunięty Użytkownik
client
added
Remont z przebudową mieszkania robiony na odległość, bez obecności inwestora to niełatwe wyzwanie. Zdecydowałam oddelegować to zadanie Maćkowi - od projektu przez nadzór ekipy i budżetu, do umeblowania i wyposażenia. Maciek już na początku potrafił realistycznie określić budżet całego przedsięwzięcia. Zaproponował 2 różne projekty zaaranżowania wnętrza. Z perspektywy czasu widzę, ze były to przemyślane i praktyczne rozwiązania. Szczerze mówiąc, nawet żałuje, ze uparłam się przy niektórych swoich pomysłach zamiast po prostu zgodzić się całkowicie na jego propozycje. Rozsądnie rozplanował prace ekipy remontowej i dopilnował wykonania na imponującym poziomie. Przy ograniczonym budżecie potrafił wyszukiwać pomysłowe rozwiązania.
Zdecydowanie mogę potwierdzić, ze warto zaufać Maćkowi. Jego talent i doświadczenie to cenny atut a solidne podejście ułatwia współpracę z inwestorem. Jestem mu wdzięczna za udana współpracę, o której przypominam sobie za każdym razem, gdy ktoś, kto odwiedza moje mieszkanie po raz pierwszy mówi " o jak tu ładnie".
Logo
właściciel, architekt wnętrz
mesign studio
- restauracja SECESJA w Zduńskiej Woli
- klienci indywidualni

Projects

Klub Scenografia
Wnętrza prywatne nawet bez konkretnych wytycznych przeznaczone są dla jednego odbiorcy i to jemu przede wszystkim mają się podobać. Projektowanie wnętrz publicznych wiąże się z zupełnie innym rodzajem odpowiedzialności. Historia i ranga w świadomości publicznej miejsca, w którym powstał klub Scenografia, nie ułatwiały zadania. Pogodzenie marzeń inwestora z funkcjonalnością i ergonomią okazało się karkołomnym, ale nie niemożliwym zadaniem. Podobno takie zlecenie przytrafia się raz w karierze, tym bardziej cieszę się, że mogłem zdobyć doświadczenie w projektowaniu systemów oświetleniowych i audio związanych z funkcjonowaniem dobrego klubu muzycznego.
Duties
Autorski projekt wnętrz wraz z elementami wyposażenia w tym w szczególności:
- oświetlenie
- bar
- meble
- barierki
jak również projekt instalacji oświetlenia sterowanego w systemie DMX, projekt elewacji, projekt ogrodu zewnętrznego oraz współpraca przy projekcie architektoniczno-technologicznym zaplecza scenicznego i zaplecza gastronomicznego.

Education

Logo
projektowanie architektury wnętrz i scenografii, studia podyplomowe
Lodz University of Technology
Logo
architektura i urbanistyka, magisterskie
Lodz University of Technology

Specialities

Construction
Architecture/Design

Groups

58 posts
21 appreciations
abc aranżacji wnętrz
abc aranżacji wnętrz
grupa skupiająca tych, co lubią projektować, urządzać i interesują się różnymi stylami aranżacji wnętrz
aranżacja wnętrz
aranżacja wnętrz
aranżacja swojego własnego "M", najnowsze trendy, wasze pomysły
Architektura i Sztuka.
Architektura i Sztuka.
W tej grupie architekci, projektanci wnętrz i artyści sztuk wizualnych wymieniają się opiniami, doświadczeniem, pomagają, radzą i szukają współpracy.
Architektura luksusowa
Architektura luksusowa
Grupa o luksusowej architekturze wnętrz, w dobrym stylu. Dla klientów poszukujących usług i produktów najwyższej jakości. Dla firm, wykonawców, architektów oferujących najlepszy poziom usług,
ARCHITEKTURA WNęTRZ
ARCHITEKTURA WNęTRZ
marzysz o przestrzeni w której będziesz " u siebie", jak to zrobić aby miejsce w którym mieszkasz odpowiadało Twoim potrzebom? zapytaj... a może właśnie tu znajdziesz pomysły oraz inspiracje dla swoje
Architektura wnętrz i rękodzieła
Architektura wnętrz i rękodzieła
Grupa współpracy między twórcami i projektantami wnętrz. Taki katalog propozycji dla wnętrz: Grafika, malarstwo, rzeźba, metaloplastyka, tkaniny i pochodne, mozaiki, szkło, itp. robione ręcznie
ART DECO
ART DECO
architektura, sztuka użytkowa, meble, biżuteria, industrial design
Bezpłatne porady wnętrzarskie
Bezpłatne porady wnętrzarskie
Poszukujesz porady w zakresie aranżacji wnętrz ? A może czujesz w sobie nieprzepartą chęć do niesienia pomocy ? No to tutaj możesz się wykazać. Dla firm i osób prywatnych
DAVE MATTHEWS BAND GROUP -:)
DAVE MATTHEWS BAND GROUP -:)
WSZYCY CI KTÓRZY NIE POTRAFIĄ OBOJĘTNIE PRZEJŚĆ KOŁO ENERGII TEJ MUZYKI!! - TEKSTY MUZYKA ENERGIA INFO
Design w Polsce
Design w Polsce
Zapraszam do dyskusji projektantów, artystów, wykonawców i wszystkich których interesuje design przedmiotów wyposażenia i dekoracji wnętrz.
Gaba Kulka
Gaba Kulka
Grupa zrzeszająca fanów rewelacyjnej wokalistki, piosenko-pisarki i pianistki Gabrieli Kulki oraz oczywiście zespołu Rayala.
grupa wyłącznie dla projektantów wnętrz
grupa wyłącznie dla projektantów wnętrz
grupa zamknięta skupiająca tylko osoby zajmujące się zawodowo projektowaniem i dekoracją wnętrz.