Klaudia Tolman

Ryśliciel®, Trener Myślenia Wizualnego, Aktorka Rysującej Ręki
Warszawa, mazowieckie

Skills

Account Management Coaching Creative Visualization Creativity employee involvement Employee Training Leadership Development Management Personal development Project Planning Public Speaking Soft Skills Talent Management Team Building Training Training Delivery Team management myślenie wizualne nadawanie kształtu chaosowi

Languages

Polish
native
English
advanced

Experience

Logo
Współzałożycielka | Aktorka Rysującej Ręki | Scenarzysta | Storyboardzista | Lektor
ExplainVisually.co
Narysujemy i wyjaśnimy Twój pomysł!
Zobacz nasze zeszytowe filmy rysunkowe: https://www.explainvisually.co/pl/portfolio/
Logo
Ryśliciel®, Trener Myślenia Wizualnego, Aktorka Rysującej Ręki
Freelancer
Prowadzę szkolenia z myślenia wizualnego, kreatywności, twórczego myślenia.
Pobudzam ludzi do myślenia obrazami, wyrażania siebie poprzez rysunki, twórcze rozwiązywania problemów oraz wykorzystywania myślenia wizualnego na co dzień (w pracy, na uczelni, w życiu codziennym).

Pobudzam szare komórki do kreatywności także:
- na mojej stronie: www.klaudiatolman.pl
- oraz fanpageu: http://www.facebook.com/MyslenieWizualne

Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu bezpośredniego: klaudia.tolman@gmail.com.
Usunięty Użytkownik
client
added
Warsztaty Klaudii to uskrzydlające doświadczenie! Pełna pasji i ciepła zaraża uczestników swoim entuzjazmem. I - co ważne - Klaudia żyje TYM, o czym naucza. Jest dowodem na to, że kreatywność, rysunek, zabawa to proste i skuteczne drogi do sukcesu, realizacji planów i pogłębienia relacji. POLECAM z całą odpowiedzialnością zajęcia z Klaudią! Ilona Rajchel
Anna Wilczyńska
Anna Wilczyńska · provider
added
Pani Klaudia to osoba pełna pasji i entuzjazmu. Tak też mogę opisać zajęcia, które prowadziła i w których brałam udział. Polecam!
Edyta Byczak
Edyta Byczak · client
added
Uważaj! Klaudia zdecydowanie zaraża. Także jeśli NIE chcesz dostać MEGA zastrzyku energii, jeśli NIE chcesz poszerzyć swojego myślenia o wizualne myślenie, jeśli NIE lubisz być kreatywnym i jeśli NIE chcesz zarazić się motywacją do dalszego rozwoju, to natychmiast zamknij profil Klaudii i zakop w pamięci jej istnienie!
W innym wypadku - to jedyna osoba, jaką znam, która doszczętnie zarazi Cię właśnie tym wszystkim!!! Zdecydowanie widać, że ma niezłego kręćka na punkcie tego, co robi, że kocha to co robi, i w dodatku to potrafi! Co więcej - jak wspomniałam wcześniej - zaraża tym innych. Jak? Wszystkim czym dysponuje. Jej życie to po prostu MYŚLENIE WIZUALNE! Szkolenia, kalambury na facebook'u, kalambury in real i kto wie jak jeszcze :) Szkolenia są nie tylko wartościowe merytorycznie i pokazują, jak wykorzystać myślenie wizualne w swojej pracy, są również pełne praktycznych ćwiczeń, dzięki którym przekonasz się, że I TY MOŻESZ RYSOWAĆ! Nawet jeśli do tej pory nigdy byś się tego nie podjął. Poza tym, ZAWSZE są pełne humoru i pozytywnej energii! Nie ryzykuj! ;)
Grzegorz Maszkowski
Grzegorz Maszkowski · cooperator
added
Uczestniczyłem w prowadzonym przez Klaudię szkoleniu "Visual Thinking – sposób na atrakcyjne i skuteczne szkolenia". Wprowadziła na salę szkoleniową ogromną ilość kreatywności i pozytywnej energii, która udzielała się Uczestnikom szkolenia. Od razu widać, że Klaudia pasjonuje się tym tematem.
Urszula Zając-Pałdyna
added
Bycie na szkoleniu prowadzonym przez Klaudię to niesamowite wydarzenie i prawdziwa przyjemność. Klaudia zaraża pasją, energią i daje kopa do działania. Nie tylko ma niesamowitą wiedzę, ale również potrafi ją znakomicie przekazać. Cieszę się, ze mogłyśmy się spotkać na ścieżce zawodowej i dane mi jeszcze będzie uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez Klaudię..
Katarzyna Mirkiewicz
Katarzyna Mirkiewicz · cooperator
added
Klaudia to wulkan pozytywnej energii i dobrych pomysłów. Jej niesamowitym atutem jest kreatywność, którą świetnie wykorzystuje zarówno podczas projektowania, jak i prowadzenia szkoleń. Praca z nią to czysta przyjemność :)
CTM Centrum Telemarketingowe Sp. z o.o.
Koordynator ds. TOPS
- nadzór nad wdrażaninem wewnętrznego korporacyjnego procesu operacyjnego TOPS na wszystkich większych projektach
- zarządzanie procesem szkoleniowym (w tym prowadzenie szkoleń) z procesu TOPS
- nadzór nad audytem procesu TOPS w obu oddziałach firmy
- raportowanie do centrali z wykonywanych audytów
Grupa SET Sp.J.
Trener Współpracujący Grupy SET
- prowadzenie "Warsztatów Mistrzów" dla pozostałych trenerów uczestniczących w programie SET Supervision ™
- prowadzenie szkoleń otwartych Grupy SET
- uczestnictwo w programie SET Supervision ™
- prowadzenie/ branie udziału w coachingach grupowych i zespołowych

klaudia.tolman@grupaset.pl
Adam Walerjańczyk
Adam Walerjańczyk · cooperator
added
Klaudia?
Niezmordowana w entuzjazmie Kobieta z nietuzinkowym pomysłem na swoje trenerstwo. Wyjątkowa. Może się podobać i może się nie podobać (choć raczej w to wątpię), ale nie pozostawi obojętnym. Klaudia, bardzo Ci kibicuję!:)
Jarosław Sobkowiak
Jarosław Sobkowiak · cooperator
added
Każde spotkanie z Klaudią na sali szkoleniowej było wyjątkowe - radość, niestandardowe rozwiązania i zaangażowanie - takie trenerstwo widziałem :-)
Małgorzata L.
Małgorzata L. · cooperator
added
Zaprosiłam Klaudię na spotkanie Klubu Trenera, by pokazała co to jest to myślenie wizualne. I co się okazało? Że przez 3 godziny przekonała do używania rysunków nawet największych sceptyków.
Ona ma w sobie coś, co nie pozwala jej nie wierzyć. Hipnotyzuje pasją i ogromnym profesjonalizmem. Po jej szkoleniu notatki, projekty, plany, cele już nigdy nie będą wyglądać tak samo. Szczerze i z całego serca polecam ją - jako osobowość i jej nietuzinkowy talent.
CTM Centrum Telemarketingowe Sp. z o.o.
Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju (Learning and Development Trainer)
- Organizacja i prowadzenie szkoleń dla kadry menedżerskiej
- Realizacja strategii w zakresie szkoleń i rozwoju opracowanej przez Grupę Teleperformance
- Zarządzanie projektami dotyczącymi szkoleń i rozwoju kadry menedżerskiej zgodnie z ww. strategią i harmonogramem wdrożenia
- Odpowiedzialność za logistykę szkoleń w tym za: tworzenie harmonogramu szkoleń, prowadzenie ewidencji szkoleń, kontrolę rezultatów szkoleń, przygotowywanie raportów poszkoleniowych
Przemysław Plak
Przemysław Plak · cooperator
added
Szkolenie z Klaudią, to wydarzenie którego się nie zapomina, angażujące wszystkie zmysły. Przekazywanie dużych partii materiału przychodzi jej niezwykle łatwo. Przez prawie 5 godzin szkoleń nie ma chwili, żeby człowiek mógł się nudzić. Dodatkowo wiedza przekazywana przez Klaudię zapada w pamięć na długo. Sam jako osoba działająca na podobnym obszarze, wiem jak dużo się muszę jeszcze nauczyć. Polecam!!!
Logo
Asystentka Koordynatora Mazowieckiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK
Mazowiecki Klub Trenerów Zarządzania MATRIK
- wsparcie w organizacji spotkań klubu
Grzegorz Maszkowski
Grzegorz Maszkowski · cooperator
added
Prawdziwa "Prawa Ręka Koordynatora"! Dużo autentycznego zaangażowania i wartościowej pomocy w przygotowywaniu i prowadzeniu spotkań Klubu :)
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
Menedżer Projektu Przedsiębiorcza Kobieta
- koordynowanie zespołem Koordynatorek Regionalnych (Białystok, Lublin, Trójmiasto, Poznań, Jelenia Góra, Łódź, Katowice, Wrocław);
- zarządzanie projektem w Warszawie: tworzenie idei, planowanie, media (PR i reklama), realizacja spotkań;
- pozyskiwanie sponsorów oraz partnerów comiesięcznych spotkań Klubu Przedsiębiorczej Kobiety;
- administrowanie strony Projektu www.przedsiebiorcza-kobieta.pl.
Justyna Śnieżek
Justyna Śnieżek · cooperator
added
Klaudia to pierwsza osoba z taką pasją i zamiłowaniem do życia, jaką poznałam. W 100% angażuje się w każde rozpoczęte działanie. Pracując z nią przez ponad pół roku przy Przedsiębiorczej Kobiecie, przekonałam się, że jest ona nie tylko fantastyczną menedżerką, ale również bratnią duszą. Przez ten czas miałam okazję nauczyć się od niej naprawdę wielu praktycznych rzeczy. Poprzez wszystko, co robi pozytywnie wpływa na innych ludzi - mnie zainspirowała do działania i rozwijania się. Gdybym miała opisać ją w kilku słowach, byłaby to: ambicja, zaangażowanie, radość z życia i wulkan energii. To po prostu fantastyczna osoba :)
Usunięty Użytkownik
cooperator
added
Ponadprzeciętnie miła i zawsze uśmiechnięta - przy czym także jest konkretna & "to the point". Przyjemna współpraca!
Joanna Niewińska
Joanna Niewińska · subordinate
added
Klaudia to osoba bardzo zaangażowana oraz pełna energii. Miałam możliwość współpracowania z nią przy projekcie Przedsiębiorcza Kobieta i uważam, że jest świetnym Managerem. Potrafi nie tylko zarządzać zespołem, ale również wsłuchać się w potrzeby i sugestie swoich współpracownic oraz w szybkim tempie wdrożyć ciekawe pomysły w życie. Współpraca z Klaudią była dla mnie czystą przyjemnością i mam nadzieję, że na swojej drodze zawodowej będę spotykać takich ludzi jak ona! Dziękuję Klaudio za udaną współpracę oraz za tę niesamowitą energię i wysiłek, który wkładasz w codziennej pracy ze swoim zespołem!
Izabela Miłosz - Damaziak
added
Klaudia to kobieta, która żadnej pracy się nie boi, jest wspaniale zorganizowana, potrafi prowadzić i koordynować imprezy, pozyskiwać sponsorów, przeprowadzić ciekawy wywiad oraz rozśmieszyć publiczność. Jest żądna nowych wyzwań oraz projektów. Potrafi być "przywódca" i chyba w tej roli najlepiej się czuje.
Wielki ukłon dla młodej osoby, która żyje z pasją i zaangażowaniem w pracę. Nie bałabym się powierzyć Klaudii trudnych zadań, mając taką współpracownicę można spać spokojnie.
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
Pełnomocnik ds. Sponsorskich i Artystycznych Festiwalu BOSS
- pozyskiwanie sponsorów nagród i gadżetów a także artystów występujących na inauguracji festiwalu;
- współtworzenie scenariusza inauguracji festiwalu;
- negocjacje związane z nawiązywaniem relacji sponsorskich oraz partnerskich.
Logo
New Business Manager
BrainJuice Group/ Web Search Factory Polska Sp. z o.o.
- pozyskiwanie nowych Klientów dla wszystkich brandów BrainJuice Group;
Web Search Factory Polska - Agencja SEM & SEO
BrainJuice Strategy - Konsulting strategiczny
BrainJuice Interactive - Agencja interaktywna
House of Numbers - Dom badawczo-analityczny
Future PR - Agencja web PR
Sales Machines - Outsourcing działań sprzedażowych

- bieżące wprowadzanie wszystkich danych do systemu CRM (SalesForce);
- przygotowywanie indywidualnych ofert w Power Poincie, prezentacja ich na spotkaniu;
- przygotowywanie makiet serwisów, listy słów kluczowych, sporządzanie umów od podstaw.
Dominik Sipowicz
Dominik Sipowicz · cooperator
added
Potrafi oczarować i przekonać do siebie każdego partnera biznesowego. W 100% angażuje się w każde podejmowane zadanie. Współpraca z Klaudią to prawdziwa przyjemność ;)
Swistak.pl sp. z o.o.
Junior Account Manager
- sprzedaż reklam na portalach www.swistak.pl, www.emuzyka.pl, www.limetka.pl, www.fotka.pl, www.fotka.tv
- pozyskiwanie nowych klientów
- działania mikro-marketingowe
- działania rozwojowe portalu www.emuzyka.pl oraz www.limetka.pl
Nowy Adres S.A.
Specjalista ds. Sprzedaży
- organizacja oraz sprzedaż imprez promocyjnych, konferencji, targów, wydawnictw a także reklam w portalach internetowych
- bieżące kontakty z klientami (spotkania, tworzenie indywidualnych ofert i prezentacji handlowych)
- sprzedaż telefoniczna oraz sprzedaż w kontakcie bezpośrednim z Klientem
- Rozbudowa bazy danych poprzez aktywne poszukiwanie nowych Klientów
Katarzyna Trukawka
added
Klaudia to złoty pracownik (co nie dziwi, ponieważ jest także złotym człowiekiem) o nieograniczonych zasobach energii i zapału do pracy, który potrafi przekazać każdemu. Wulkan energii i pomysłów to jej drugie imię. Współpraca z nią to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Zawsze przykłada się do tego co robi i jest bezgranicznie oddana swojej roli w firmie. Jest osoba otwartą o niezwykłym talencie w kontaktach interpersonalnych. Być może jeszcze nie znalazła swojego miejsca w świecie biznesu, ale jestem pewna, że gdziekolwiek się nie znajdzie – będzie dokładnym, skrupulatnym i pomysłowym pracownikiem. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu pracodawcy.
Michał Szymon D.
Michał Szymon D. · cooperator
added
Współpraca z Klaudią to prawdziwa przyjemność. Odpowiedzialna i ostrożna, zawsze chętna do pomocy. Specjalista, o dużym poczuciu humoru. Osoba której możesz ślepo zaufać gdy chcesz mieć pewność, że ważne zadania zostaną wykonane terminowo i precyzyjnie. To prawdziwe szczęście współpracować z takimi ludźmi! Klaudia jest współpracownikiem z naprawdę dużym potencjałem.
Logo
Event Manager
Restauracja Porto Praga, Winkler i Wspólnicy Sp. z o.o.
- organizowanie eventów w restauracji do 100 osób
- pozyskiwanie nowych Klientów
- tworzenie i aktualizowanie bazy danych
- obsługa progamu SARE (mailing)
- nadzór nad bieżącymi rezerwacjami
- pierwszy kontakt z nowymi potencjalnymi Klientami
Agnieszka S.
Agnieszka S. · cooperator
added
Klaudia jest osobą, z którą mogłabym pracować przez całe swoje życie, ale niestety jest to niemożliwe... Jest to osoba, która charakteryzuje się skrupulatnoscią, dużą kulturą osobistą i profesjonalizmem w każdej dziedzinie, którą wykonuje. Nawet w najbardziej stresujących chwilach jest zawsze opanowana i logicznie myśląca, nie daje się unieść emocjom... Nie znam osoby, która nie miałaby takiego samego zdania o Klaudii Tolman!
Jej postać jest bardzo barwna - powoduje, że na ludzkich twarzach pojawia się uśmiech... Jest również bardzo uzdolnioną osobą, a przy tym bardzo skromną - jest to bardzo ujmujace...
Z pełną świadomością poleciłambym Klaudię każdemu pracodawcy
Logo
asystentka - sekretarka
Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A., kancelaria prawnicza
- wspomaganie pracy biura poprzez zapewnianie sprawnego przebiegu informacji
- wspieranie pracy kierownictwa w czynnościach administracyjnych
- bieżący nadzór nad korespondencją Kancelarii
- współpraca z tłumaczami
Logo
prowadzenie sekretariatu, pomoc nauczycielska
Canadian International Schools Sp. z o.o.
- tłumaczenie tekstów z języka angielskiego
- fakturowanie, mała księgowość,
- szeroko pojęta obsługa nowych Kientów oraz Klientów juz pozyskanych
- organizacja i nadzorowanie reklamy firmy
- pomoc nauczycielska (dzieci w wieku 2-5 lat)

Trainings and courses

SZKOLENIA TRENERSKIE:
• 9-10/2012 udział w szkoleniu[url=http://www.grupaset.pl/content.php?ContentId=169] "Kurs Technik Trenerskich"[/url], Grupa SET, trener: [url=http://www.grupaset.pl/content.php?ContentId=172]Marcin Szpak[/url]
• 8/2011 udział w szkoleniu[url=http://www.goldenline.pl/spotkanie/dochodowa-firma-szkoleniowa-czyli-jak-stworzyc-wlasny-biznes] "Dochodowa firma szkoleniowa, czyli jak stworzyć własny biznes?"[/url], Grupa SET, trener: [url=http://www.goldenline.pl/rafal-szewczak]Rafał Szewczak[/url]
• 2/2011 udział w szkoleniu[url=http://grupaset.pl/content.php?ContentId=152] "Emisja Głosu"[/url], Grupa SET, trener: [url=http://www.grupaset.pl/content.php?ContentId=140]Monika Szalaty[/url]
• 1/2011 szkolenie [url=http://www.goldenline.pl/spotkanie/trener-jako-konsultant-w-biznesie-kompetencje-i-narzedzia11]TRENER JAKO KONSULTANT W BIZNESIE - kompetencje i narzędzia[/url], Grupa SET, trener: [url=http://www.goldenline.pl/maciek-cichocki2] Maciek Cichocki[/url]
• 1/2011 dwudniowe szkolenie[url=http://www.swps.pl/www_cpik_newsletter/stycz2011/1834-shtraining.html] prowadzonym metodą planszowej symulacji biznesu „Factory TM"[/url], SHtraining & SWPS
• 10/2010-5/2011 [url=http://grupaset-efs.pl/]"Europejska Szkoła Trenerów Grupy SET"[/url]Grupa SET, trenerzy: [url=http://www.goldenline.pl/adam-walerjanczyk]Adam Walerjańczyk[/url], [url=http://www.goldenline.pl/rafal-szewczak]Rafał Szewczak[/url], [url=http://www.goldenline.pl/jaroslaw-marcin-sobkowiak]Jarosław Sobkowiak[/url], [url=http://www.goldenline.pl/maciej-pawlik3]Maciej Pawlik[/url]
• 12/2010 dwudniowe szkolenie [url=http://grmg.pl/index.php/szkolenia/szukaj-tematycznie/warsztaty-aktorskie/sztuka-prezentacji]"Sztuka Prezentacji"[/url], GRMG, prowadzenie: Jan Grzesiak
• 11-12/2010 cykl 4 szkoleń (24h)[url=http://www.swps.pl/www_cpik_newsletter/index.php?option=com_content&view=article&id=1829:hogan&catid=204:sty-2011&Itemid=943]"Akademia dobrych praktyk diagnostycznych - wstęp do zastosowania testów psychometrycznych w biznesie na przykładzie Hogan Assessment Systems"[/url] - jasna strona osobowości (HPI), ciemna strona osobowości (HDS), wewnętrzna strona osobowości (MVPI) (24h), Talents Groups przy współpracy z SWPS oraz CPIK


SZKOLENIA OGÓLNOROZWOJOWE:

• 02/2013 cykl szkoleń (w sumie 96h) [url=http://spinoff.mazovia.edu.pl/]"
Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off"[/url]
, w tym takie tematy jak m.in.: Identyfikacja pomysłów biznesowych (8h); Autoprezentacja - kreowanie wizerunku managera (16h); Zarządzanie Wizerunkiem Firmy (16h);
• 11/2011 szkolenie [url=http://cpik.swps.edu.pl/student/?id=news3&topic=601]"Trening twórczości – praktyczne zastosowania"[/url], CPIK, SWPS, trenerzy: Agnieszka Grzymkowska i Małgorzata Tkacz
• 3/2011 szkolenie [url=http://e-profes.com.pl/course/view.php?id=43]"Równość Szans Kobiet i Mężczyzn"[/url], Profes
• 12/2010 szkolenie (14h) [url=http://www.pokl811.fund.org.pl/redir,575?&nobreakup#akapit_1794]"Zarządzanie projektami w oparciu o metodykę PRINCE2 z elementami Zarządzania Ryzykiem"[/url], Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, prowadzenie: Piotr Gołoś
• 9/2010 szkolenie (24h) [url=http://www.studentgender.pl/]"Polityka równych szans i równości płci w nowoczesnym zarządzaniu"[/url], projekt Student Gender Indeks
• 7/2010 fakultet "Zasady tworzenia kampanii reklamowej" (zaliczenie na 6), mgr Renata Ropska, SWPS
• 5/2010 seminarium Briana Tracy [url=http://www.rp.pl/artykul/467970.html]"HIGH PERFORMANCE LEADERSHIP - Skuteczne Przywództwo w Biznesie"[/url], BCC
• 3/2010 szkolenie (20h) [url=http://cpik.swps.edu.pl/newsletter/abc/99/5/]“Świadome zarządzanie karierą zawodową”[/url], Ewa Wojtowicz, SWPS
• 2/2010 wyróżnienie w [url=http://otopraca.pl/aktualnosc/Konkurs-Kreatywne-CV-rozstrzygniety]“Konkursie na kreatywne CV”[/url] organizowanym przez OtoPraca.pl
• w okresie 6/2009-11/2009 odbycie cyklu jednodniowych szkoleń dla pracowników prowadzonych przez firmę [url=http://www.benefactor.pl/]Benefactor[/url]: planowanie handlowe (06/2009), techniki prezentacji (7/2009), budowanie zespołu wg dra Meredtha Belbina (11/2009), trener: [url=http://www.goldenline.pl/tomasz-knitter] Tomasz Knitter [/url]
• 12/2009-5/2011 uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach klubu [url=http://przedsiebiorcza-kobieta.pl/category/warszawa/]“Przedsiębiorcza Kobieta”[/url] (spotkania raz lub dwa razy w miesiącu)
• 2-6/2004 Kurs Szybkiego Czytania, [url=http://www.sensus.edu.pl/]Centrum Edukacji Sensus[/url]

Education

Logo
Psychologia Społeczna, magisterskie
University of Social Sciences and Humanities in Warsaw

Specialities

Education/Training
Education management

Hobby

Podróże (szczególnie morskie), szycie oraz twórcze doskonalenie ubrań, stand up (szczególnie Pablo Francisco, George Carlin, Eddie Izzard, Kacper Ruciński, Krzysztof Unrug), wyszukany humor kabaretowy (Limo, Hrabi), kucharzenie i rozbudowa domowej spiżarki, czerpanie inspiracji ze świata.
[url=http://picasaweb.google.com/klaudia.tolman]Zobacz zdjęcia z moich podróży![/url]

Organizations

• od 2/2010 do 5/2011 członkini [url=http://sfbcc.org.pl/]Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club [/url]

Członkowstwo w [url=http://sfbcc.org.pl/]Fundacji SFBCC [/url]dało mi m.in. następujące możliwości rozwoju:
• 11/2010 wzięcie udziału w Debacie Oksfordzkiej w ramach spotkania [url=http://efwf.pl/]Europejskiego Forum Właścicielek Firm[/url]
• 11/2010 prowadzenie [url=http://www.galamlodychliderow.pl/]IV Gali Młodych Liderów [/url] - zobacz[url=http://www.youtube.com/watch?v=BWO-8AJo2v8]film na youtube[/url]

Other

• prawo jazdy kat. B od 19.10.2006 (swoboda za kierownicą)
• znajomość: CeReM Firma, SalesForce, HighRise, SARE, dodatki Google (Reader, Docs, Analytics & AdWords w stopniu podstawowym), Windows Vista oraz MAC OS X (w tym iMovie,)
• lektor języka polskiego i angielskiego w [url=http://www.trstudio.com/start.htm]TR Studio[/url] od lipca 2006 (dobra dykcja)

Groups

104 posts
13 appreciations
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej powstała w 1996 r. Wysokie miejsca rankingowe i oceny najbardziej prestiżowych instytucji w Polsce.
ABY POMÓC W 48 GODZIN
ABY POMÓC W 48 GODZIN
Grupa ta ma na celu umożliwienie jej uczestnikom szybkie reagowanie na wzajemne potrzeby, nie tylko w wydaniu biznesowym. W założeniu skierowana do jak najszerszego ogrona osób, gdyż nigdy nie
Darmowe szkolenia
Darmowe szkolenia
Po prostu wymiana informacji na temat darmowych szkoleń..
Dobra literatura
Dobra literatura
Grupa otwarta dla wszystkich lubiących czytać dobre książki i uwielbiających spędzać czas przewracając strony
Events/HR
Events/HR
Grupa zrzeszająca ludzi zainteresowanych organizacją eventów,konferencji, imprez-integracyjno-motywacyjnych, promocyjnych . Grupa osób otwartych na świat , ludzi i nowe wyzwania.
Freelancity.pl
Freelancity.pl
Freelancity.pl to innowacyjny portal społecznościowy dla profesjonalistów różnych branż, oferujący zaawansowane funkcje zarządzania projektami, służące do pozyskiwania wysokiej klasy specjalistów. W
Grupa SET. Coaching. Szkolenia. Doradztwo.
Grupa SET. Coaching. Szkolenia. Doradztwo.
Wiodąca firma specjalizującą się w rozwijaniu kompetencji coachingowych, trenerskich i menedżerskich.
Jak zostać trenerem biznesu
Jak zostać trenerem biznesu
Grupa dla wszystkich tych, którzy myślą o pracy trenera...
Klub Coacha w Warszawie
Klub Coacha w Warszawie
Klub Coacha w Warszawie to forum wymiany wiedzy, doświadczenia oraz narzędzi pomiędzy coachami pracującymi różnych nurtach. W spotkaniach Klubu uczestniczą osoby, które pracują jako coache lub kszta
Klub Kreatywnych
Klub Kreatywnych
Klub Kreatywnych - Rozni ludzie, zawody, style, charaktery - jedna kreatywnosc...
Mazowiecki Klub Trenerów Zarządzania MATRIK
Mazowiecki Klub Trenerów Zarządzania MATRIK
Klub Trenerów Zarządzania MATRIK jest comiesięczną platformą spotkań warsztatowych przeznaczonych przede wszystkim dla trenerów, ale też dla innych przedstawicieli biznesu, a także wykła
Metodologia SET
Metodologia SET
Grupa poświęcona metodologii tworzenia i prowadzenia efektywnych szkoleń i treningów. SET to skrót od pierwszych liter słów: Safety (bezpieczeństwo), Experience (doświadczenie) i Training (wdrażanie i