Joanna Wcześniak

Doradca HR/Mentor Kariery/Trener Rozwoju Osobistego
Oświęcim, małopolskie

Join GoldenLine and view full profile of this user

View full profile

Skills

Mentoring HR consulting Recruitment personal consulting business development Personal growth Management planowanie kariery career counseling zarządzanie karierą HR management Trener rozwoju osobistego Trener kariery

Languages

English
intermediate
German
intermediate

Experience

Cerera Consulting
Doradca HR, Mentor Kariery, Trener Rozwoju Osobistego
Realizacja projektów z zakresu Human Resources oraz projektów ukierunkowanych na rozwój osobisty i zawodowy w ramach prowadzonej Pracowni Kariery i Rozwoju :)

"Towarzyszę swoim Klientom w określaniu ich mocnych stron oraz wzmacnianiu ich efektywności zawodowej i osobistej. Specjalizuję się w w zagadnieniach związanych z identyfikowaniem potencjału. Realizuję się jako coach/ trener rozwoju osobistego oraz mentor kariery. Wspieram także organizacje w zakresie wzmacniania potencjału jakim są pracownicy po przez realizację projektów z zakresu HR oraz strategicznego zarządzania kapitałem ludzkim."
Logo
HR Buziness Partner/ Manager
Scanmed S.A. Life Health Care Group
Nagrody/Certyfikaty/Wyróżnienia:

*"Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia" - w kategorii Zarządzanie Kapitałem Ludzkim za projekt: "Przygotowanie organizacji do wdrożenia Normy Social Accountability 8000-2008"
**"Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia" - w kategorii Zarządzanie Kapitałem Ludzkim za projekt: "Zarządzanie kapitałem Ludzkim poprzez realizację zasad odpowiedzialnego biznesu".
***HR Najwyższej Jakości - przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami za realizację polityki personalnej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania kapitałem ludzkim.
****Certyfikat profesjonalne ZZL - XIV edycji Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowanym przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych za propagowanie wiedzy i najlepszych doświadczeń praktycznych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
*****Lider Odpowiedzialnego Biznesu - w branży farmaceutyczno-medycznej
Elżbieta C.
Elżbieta C. · subordinate
added
Z wielką przyjemnością mogę powiedzieć, że praca z Joanną to sama przyjemność. Joanna ma wspaniałe podejście do swoich podwładnych oraz współpracowników - relacje oparte na zaufaniu, partnerstwie. Mentor, skutecznie motywuje do działania, dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych. Powierzone projekty realizuje zawsze na czas, perfekcyjnie. Skutecznie zarządza talentami, rozwija potencjał w pracownikach. Joanna jest ponad to ogromnym wsparciem biznesowym nie tylko w kwestiach HR, ale także CSR. Chętnie dzieli się wiedzą. Profesjonalna w każdym calu, konkretna, rzeczowa, otwarta, kompetentna, cierpliwa. Fantastyczna osobowość ! Wszystkim zainteresowanym polecam współpracę z Joanną - na prawdę warto :) !
Agnieszka Baran
Agnieszka Baran · cooperator
added
Współpracowałam z Joanna podczas pracy nad wdrażaniem systemów zarządzania (normy ISO i SA8000) oraz w toku przygotowywania raportu Zrównoważonego rozwoju dla Grupy Scanmed. Nasza współpraca była bardzo efektywna i zrealizowałyśmy wszystkie zaplanowane cele. Joanna jest profesjonalistą z ogromnym doświadczeniem, jest cierpliwą i pozytywnie nastawioną osoba, która posiada umiejętność słuchania co czyni z niej naprawdę godnego polecenia HR Biznes Partnera. Jest również znakomitym trenerem. Polecam!
Karolina Wilkołak
Karolina Wilkołak · subordinate
added
Miałam przyjemność współpracować z Joanną przez 3,5 roku. Cechuje się ogromną wyrozumiałością i dbałością o swoich pracowników. Skutecznie potrafi rozwijać umiejętności oraz ukryte kompetencje osób w swoich zespołach. Posiada ogromną wiedzę merytoryczną z zakresu HR, planowania strategicznego, zarządzania zmianą oraz innych kluczowych procesów funkcjonujących w dużych korporacjach. Z dużą chęcią dzieli się wiedzą, którą posiada przez co jest nieodzownym partnerem biznesowym oraz partnerem dla swojego zespołu. W sytuacjach trudnych oraz przy realizacji trudnych i skomplikowanych projektów wykazywała się dużą cierpliwością, kompetencją oraz skutecznością za co niezwykle ją cenię! Zdecydowanie polecam współpracę z Joanną. Niezwykle pozytywna osoba :)
Kasia Matyjewicz
Kasia Matyjewicz · cooperator
added
Asia to bardzo bardzo kompetenty HRowiec z bizesowym ale i bardzo ludzkim podejściem. Potrafi się bardzo dobrze porozumiec i z kadrą zarządzającą, jak i z każdym pracownikiem. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenia - ale przede wszystkim - serdeczność i uśmiech.
Joanna Bochaczyk
Joanna Bochaczyk · client
added
Joanna to prawdziwy profesjonalista! Zawsze pełna energii, uśmiechu i radości, a jednocześnie wymagająca wobec siebie i innych. Współpraca z Joanną, to prawdziwa przyjemność!
Logo
Manager HR
IT i Telkomunikacja
Adecco Poland
Senior Consultant IT Business Line / Team Leader Permanent Placement
Justyna Pawlak-Mihułka
Justyna Pawlak-Mihułka · subordinate
added
Joanna to wspaniały mentor i coach. Ekspert w dziedzinie direct/executive search. Niezwykle pogodna, pełna optymizmu Osoba. Daje ogromną motywację. Dzięki jej wyrozumiałości, cierpliwości i kompetencji praca nad projektem staje się efektywna i mniej stresująca. Jest dużym wsparciem merytorycznym dla zespołu w zakresie human resoureces. Dla niej nawet najtrudniejszy projekt jest przygodą, a praca z ludźmi prawdziwą pasją.

Trainings and courses

2015 Profesjonalny Doradca Zawodowy - kurs akredytowany MEN
2015 Profesjonalny Controlling HR
2014 Coaching w pracy managerów i kadry kierowniczej - Studium Prawa Europejskiego
2013 SA8000 Introduction & Basic Auditor Training Course - SAI - audytor wewnętrzny
2013 Medycyna&Zdrowie. Szkolenie umiejętności osobistych dla kadry medycznej - TQM
2013 Społeczna Odpowiedzialność Biznesu - Pracodawcy RP
2012 Kompendium Kompetencji Trenerskich - Pracownia Psychologiczna
2012 Profesjonalny Trener Zarządzania - Matrik
2011 "Akademia Trenera Biznesu"
2010 "System ocen w firmie" w ramach programu Akademia Personalna
2008 „Negocjacje zaawansowane” DOOR Poland
2007 ”Direct Search jako metoda rekrutacji w projektach IT”
2006 „Zawansowane techniki prowadzenia rekrutacji” MBM Business & Personal Konsultant
2005 „Pomiar i ocena kompetencji psychologiczno-społecznych. Wykorzystanie danych z testów psychologicznych w projektach ZZL” - Alta
2004 „Ocena efektywności inwestycji szkoleniowych przy wykorzystaniu metodologii J.J. Philipsa (warsztat ROI)”
2004 „Doskonalenie umiejętności komunikacji w firmie. Analiza transakcyjna w zarządzaniu” -Moderator

Education

Logo
Studium Przygotowania Pedagogicznego, studia podyplomowe
Uniwersytet Wrocławski
Logo
Projekt Sokrates-Erasmus , magisterskie
Uniwersytet Humboldta w Berlinie
Logo
Socjologia-komunikacja społeczna, magisterskie
Uniwersytet Wrocławski
Logo
filologia polska, magisterskie
Uniwersytet Wrocławski

Specialities

Education/Training
Coaching
Education/Training
Personal development
Education/Training
Training
Human Resources
HR Business Partnering
Human Resources
HR Management

Organizations

od 2004 - członkini Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami
1997-2001 Studenckie Koło Naukowe Językoznawców - Uniwersytet Wrocławski

Groups

A Ja Szukam Pracy
A Ja Szukam Pracy
Grupa dla osób szukających obecnie pracy. Członkowie grupy mogą wymieniać się tu doświadczeniami jak i rozwiązywać wspólnie problemy.
Adecco Poland
Adecco Poland
Grupa obecnych i byłych pracowników Adecco Poland
Agencje Doradztwa Personalnego
Agencje Doradztwa Personalnego
Praca w Agencji Doradztwa Personalnego od kuchni.
AIP Kraków inkubatory.pl
AIP Kraków inkubatory.pl
Grupa osób przedsiębiorczych! Biznes, doświadczenie, kontakty.
Business IT
Business IT
Grupa firm branży IT / INTERNET. Liderzy i Eksperci. Wydarzenia branżowe rynku IT (B2B). Zarządzanie IT, badanie IT, startupy IT, technologia IT, internet IT, ebiznes IT.
Business Marketing
Business Marketing
Marketing Sekrety. Social Media Marketing. Marketing wirusowy, marketing szeptany, event marketing, experiential marketing, guerilla marketing, marketing doświadczeń, content marketing.
Coaching jako proces nastawiony na tworzenie nowego a nie na naprawianie
Coaching jako proces nastawiony na tworzenie nowego a nie na naprawianie
Coaching jako proces nastawiony na tworzenie nowego, a nie naprawianie!!
CYTATY
CYTATY
Najrozmaitsze aforyzmy, cytaty, złote myśli, "myśli nieuczesane" - jeśli znasz coś ciekawego przystąp do grupy i daj poznać innym.
Dilbert
Dilbert
Dilbertyzm korporacyjny i nie tylko czyli każdy ma swojego 'Buraka'.
Dobra Komunikacja <=> Dobra Rekrutacja
Dobra Komunikacja <=> Dobra Rekrutacja
Grupa ma na celu wymianie doświadczeń jak dotrzeć do najlepszych kandydatów.
Doradztwo Zawodowe i Personalne
Doradztwo Zawodowe i Personalne
Grupa przeznaczona jest dla osób profesjonalnie zajmujących się doradztwem zawodowym i personalnym na rzecz młodzieży oraz osób dorosłych w ramach szkół, klubów pracy, urzędów pracy itp.
Droga Do Sukcesu
Droga Do Sukcesu
Co trzeba zrobić by przeżyć życie w pełni? Uczynić pierwszy krok, a potem kolejny... Zapraszam do wspólnej drogi, podczas której razem przejdziemy od miejsca w którym jesteśmy teraz, do miejsca w k