Wojciech Pałka

Wojciech Pałka Game Developer,
RzeznikStudio

Temat: Gra mobilna - grafik poszukiwany :)

Cześć wszystkim! Tworzę mobilną grę na Unity3D i mam już całkiem spory projekt ale brakło grafika, więc piszę tu z nadzieją, że znajdę osoby chętne do współpracy.
Nie poszukuję kogoś z wielki doświadczeniem (jednak doświadczenie na 1000% docenie), powiem więcej - jestem otwarty na osoby z każdym poziomem doświadczenia, wystarczy iż będą potrafić jedynie stworzyć model 3d wraz z teksturą na dowolnym programie. Jak już wspomniałem gra ma docelowo trafić na platformy mobilne, a jak wszyscy wiemy te nie szczycą się wielką wydajnością, a więc modele były by typu low-poly.

Więc jeśli jesteś osobą która dopiero zaczyna, a może ma już kilka projektów za sobą, ale jest zainteresowana => PISZ a na pewno się z tobą skontaktuję!

Projekt jest w miarę ambitny więc nie obawiaj się że pracy braknie, jednocześnie jednak jeśli będzie to ponad twoje siły - nie ma problemu możesz pracować na pół etatu (to tylko metafora ;P).

Co do piniędzy - bez obaw jestem osobą uczciwą i nie mam zamiaru nikogo oszukać, dostaniesz dokładnie ile wypracowałeś (lub -łaś), szczegóły podam emailem.

Mogę także zaprezentować obecną wersję gry, jeśli na tym opierałoby się twoje zdanie .

To jak zainteresowany/zainteresowana? Jak tak zapraszam do pisania

=================== wojciechp60@gmail.com ===================