Estera Samborska

Estera Samborska asystent architekta,
doboszarchitekci

Temat: KONKURSY

Zapraszam do wspierania konkursu fotograficznego utworzonego z inicjatywy młodych osób. http://polakpotrafi.pl/projekt/fot-on Wszelkie informacje na stronie!! :) Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 04.03.2014 o godzinie 20:13 z tematu "OGŁOSZENIA"
Aneta Bil

Aneta Bil Junior Account
Executive

Temat: KONKURSY

IV edycja konkursu 7LIVES of FineLife trwa! Właśnie rozpoczęło się 2 zadanie ,,Francuski Łącznik''. Do zdobycia super prestiżowe nagrody: trzyletnie stypendium na Wydziale Fotografii Warszawskiej szkoły Filmowej.
Miejscem składania prac jest zakładka „7LIVES of fineLIFE IV” na tablicy na Facebooku magazynu fineLIFE.pl https://www.facebook.com/fineLIFEpl/app_251507828344456
Agnieszka Wojtas

Agnieszka Wojtas Specjalista do spraw
marketingu i reklamy

Temat: KONKURSY

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Radość życia" organizowanym przez Fundację Prospołeczną „PODUCHA" z Łodzi oraz Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego.

Celem konkursu jest uchwycenie obiektywem aparatu "radości z życia" i uśmiechu dnia codziennego jako czegoś niematerialnego, którego jednak wszyscy doświadczamy.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży od 15 do 20 roku życia z terenów całej Polski.

Wyboru zwycięskich prac dokona Jury w składzie: LIDIA POPIEL (fotograf, wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej, redaktor naczelna magazynu finelife.pl [1]), KRZYSZTOF CANDROWICZ (dyrektor Łódź Art Center - Międzynarodowego Centrum Sztuki oraz Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi) oraz BERNARD SACZUK (dyrektor OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy Fashion Week Poland oraz dyrektor artystyczny wystawy Young Fashion Photographers Now).

Prace należy dostarczyć pocztą elektroniczną w terminie 1 czerwca 2014 R. - 30 WRZEŚNIA 2014 R.

WSZELKIE SZCZEGÓŁY: http://pasjazycia.com Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:13 z tematu "Zapraszam do udziału w konkursie"
Jacek Tarach

Jacek Tarach Projects Coordinator
Scania Polska S.A.
Oddział Warszawa

Temat: KONKURSY

http://www.konkurs.olympus.pl/ Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."
Aleksandra Sztąberska

Aleksandra Sztąberska HR Business Partner,
Trener, coach

Temat: KONKURSY

http://www.mck.krakow.pl/view.php?idt=1&idm=212 Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."

konto usunięte

Temat: KONKURSY

polecam fotopolis, tam zawsze jest lista aktualnych konkursów + omówienie tego co się wydarzyło, dla mnie to strona obowiązkowa
aktualne kalendarium:
http://www.fotopolis.pl/index.php?gora=8&lewa=3 Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."
Małgorzata B.

Małgorzata B. Uniwersytet Jana
Kochanowskiego w
Kielcach, xBlue.pl

Temat: KONKURSY

Witajcie :)
Ostatnio znalazłam:
http://www.fotoigrzyska.pl/?str=okonkursie
http://www.camera-masters.com/ Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."

konto usunięte

Temat: KONKURSY

A tu jeszcze jeden konkurs:
http://ekoblogia.pl/2009/08/06/konkurs-fotograficzny-p... Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."

konto usunięte

Temat: KONKURSY

Konkurs Fotograficzny „Tu Zaczyna się Unia”
Szczegóły: http://tuzaczynasieunia.pl
Warto spróbować sił:) Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."
Agnieszka Wojtas

Agnieszka Wojtas Specjalista do spraw
marketingu i reklamy

Temat: KONKURSY

http://pasjazycia.com Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."
Marta P.

Marta P. mgr filologii
angielskiej UG

Temat: KONKURSY

Ktos slyszal badz wie cos o konkursach fotograficznych prosze o wklejenie linka :) Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."
Anna M.

Anna M. adiunkt WUM

Temat: KONKURSY

a proszę bardzo http://fotografuj.pl/konkurs/Sceniczne_fascynacje/id/9

Ann Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."

Temat: KONKURSY

http://www.artserwis.pl/index.php?kon=1&tematyka_id=1&... Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 20.07.2014 o godzinie 00:14 z tematu "Konkursy fotograficzne."
Jarosław Chęciński

Jarosław Chęciński Myślę (online), więc
jestem. Fan i
praktyk
e-marketingu. ...

Temat: KONKURSY

Zapraszam do konkursu "Projektuje Łódzkie" Celem konkursu jest prezentacja miejsc w województwie łódzkim prezentujących przykłady myślenia projektowego. Zwycięskie zdjęcia będą wydrukowane w albumie "95 lat województwa łódzkiego", który będzie wizytówką promocyjna regionu.

http://projektowe.lodzkie.pl/
Agnieszka Zięba

Agnieszka Zięba PR Media Marketing
Internet

Temat: KONKURSY

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III edycji konkursu fotograficznego "W Chinach i o Chinach".

Szczegółowe informacje na stronie http://www.instytutkonfucjusza.uj.edu.pl/ Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 24.08.2014 o godzinie 12:49 z tematu "Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym"

konto usunięte

Temat: KONKURSY

Witajcie serdecznie,

projekt, w który jesteśmy mocno zaangażowani walczy w tej chwili o głosy w konkursie organizowanym przy okazji Global Webit Congress 2014, który to odbędzie się już w październiku w Istanbule. Więcej o samym evencie jak i o głosowaniu pod adresem: http://webitcongress.com/.

Market360.co (http://market360.co) to tak naprawdę jeszcze pre-release stocku do sprzedaży i zakupu zdjęć 360 stopni produktów, które to docelowo mogą być wykorzystywane zarówno w ofertach w branży eCommerce, jak i również w celu dokładniejszego zaprezentowania przedmiotów, w przypadku których obejrzenie ich w perspektywie 360 stopni może wnieść coś więcej niżeli płaski wgląd w ich wygląd (ale rym) :)

Serdecznie dziękuję za każdą poświęconą minutę i oddanie głosu na Market360. Więcej o samym projekcie również na łamach lokalnej, białostockiej Gazety:
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,16540396,....

Żeby pomóc trzeba zagłosować, a żeby zagłosować trzeba wejść tutaj → http://webitcongress.com/founders-games/startup.php?id... i kliknąć "Vote". Jeżeli ktoś nie chce udostępniać informacji o oddanym głosie, która jest wymagana do poprawnego jego zliczenia, zawsze można wybrać opcję publikacji postu z widocznością "Tylko ja", a wówczas post będzie widoczny tylko dla publikującego go użytkownika.

Aktualnie przed nami jest między innymi Serbia, Maroko, Jordania, Egipt czy Macedonia także nie ma opcji, że wspólnie nie damy rady ich wyprzedzić ! Ta wypowiedź została przeniesiona dnia 29.08.2014 o godzinie 19:33 z tematu "Fotografia 360 stopni - startup z Białegostoku w światowym konkursie. Pomożecie?"

konto usunięte

Temat: KONKURSY

Polecam konkursy fotograficzne, jest to spis aktualnie organizowanych konkursów fotograficznych wraz z opisem i danymi organizatora. Można tam też dodawać konkursy, których jeszcze nie ma w spisie.

Pozdrawiam

Temat: KONKURSY

Cześć,

Polecam konkurs https://www.facebook.com/foto4upl/photos/a.746939592013... do wygrania Nikon Coolpix L29. Wszystko trwa do 8 maja.Ten post został edytowany przez Autora dnia 30.04.15 o godzinie 16:16

Następna dyskusja:

Konkursy dla amatorów?
Wyślij zaproszenie do