konto usunięte

Temat: oferta pracy - Pracownik Wsparcia Projektu

Witam,
dla naszego Klienta, lidera w branży telco, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Pracownik Wsparcia Projektu

Opis stanowiska:
1. Zarządzanie dokumentacją projektową:
Zapewnienie i zbieranie prawidłowej dokumentacji projektowej i analitycznej zgodnie z obowiązującymi w korporacji procesami,
Prowadzenie papierowego i elektronicznego repozytorium dokumentacji,
Utrzymywanie bieżących szablonów dokumentacji,
Utrzymywanie rejestru korespondencji, przygotowanie pism formalnych,
2. Logistyka projektowa:
Wsparcie zapewnienia sprzętu dla zespołu projektowego, dostępu do odpowiednich lokalizacji
Organizacja spotkań i wyjazdów,
Zarządzanie dostępną przestrzenią biurową,
Wsparcie zakupów biurowych dla zespołów projektowych.

Wymagania:
wykształcenie min średnie - mile widziani studenci
Dyspozycyjność - praca w pełnym wymiarze czasu
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office (Excel, Power Point)
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: r.prockow@itkontrakt.pl

Pozdrawiam :)
Katarzyna Niewińska

Katarzyna Niewińska dr n.med.,
psycholog,
psychoterapeuta

STAŻ kliniczny z modułem Seksuologia lub nagroda Apple IPAD mini GOLD
Kolejna edycja super praktycznego stażu! Start 5 września 2016. Zajęcia w poniedziałek - 9.00 - 13.00. 90% stażu to praktyka! Uzyskaj rekomendację najlepszej Poradni Specjalistycznej w Polsce. Przyjdź i zweryfikuj czy zawód psychoterapeuty to Twoja droga. Zdobądź praktyczne umiejętności pracy z pacjentem. To już VI-ma edycja bardzo popularnego stażu.
Rekrutacyjna rozmowa w każdą sobotę od 16.00 oraz piątek od 10.00 po uprzednim umówieniu się telefonicznym/mailowym. Możliwa jest również rozmowa rekrutacyjna na skype, telefoniczna.
Zajęcia z bardzo doświadczoną certyfikowanymi psychoterapeutami oraz znanym seksuologiem dr Dulko. Wystawiamy rekomendacje, które otworzą Ci drzwi do upragnionej pracy.
Kolejna grupa w sobotę 16.50- 21.00.
STAŻ MOŻE RÓWNIEŻ ZALICZAĆ OBOWIĄZKOWE PRAKTYKI STUDENCKIE (100h).

Następna dyskusja:

Oferta Praktyki / Pracy - F...

Wyślij zaproszenie do