Skuteczna rekrutacja
Sylwia Rogala-Marciniak

Sylwia Rogala-Marciniak Erickson Coach,
Trener, Nauczyciel
Mindfulness (MBSR)

Temat: Transforming Communication™ - szkolenie 4-dniowe w Łodzi

Zapraszamy na szkolenie „Transforming Communication™ - kreowanie przestrzeni współpracy i porozumienia”, które poprowadzi dla nas Małgorzata Klimczyk - Master Coach ICI, Coach EPC i ICC, Trener Biznesu, Licencjonowany Trener Transforming Communication™ oraz Trener IANLP.

Szkolenie będzie trwało 4 dni i realizujemy je w Łodzi w dwa weekendy: 15/16.02. oraz 15/16.03. 2014r.

Całkowity koszt szkolenia to 1850 zł brutto. Na tą chwilę mamy jeszcze ostatnie 2-3 wolne miejsca, także serdecznie zapraszamy!

Jeżeli chcesz z nami uczestniczyć w tym wyjątkowym treningu pisz: studia@coach-mentor.edu.pl lub dzwoń po więcej szczegółów: 508098116 (Sylwia)

więcej o szkoleniu:
Program warsztatów Transforming Communication™ kształci umiejętności rozwiązywania konfliktów z nastawieniem na współpracę i porozumienie. Praca z konfliktem jest immanentną częścią warsztatu pracy coacha z klientem. W każdym bowiem procesie coachingowym coach wspiera klienta w rozpoznawaniu oraz transformowaniu potrzeb i/lub wartości w temacie nad którym klient pracuje. Dotyczy to zarówno konfliktów zewnętrznych (poprawa relacji z ludźmi, budowanie współpracy, rozwiązywanie sporów) jak też wewnętrznych (podejmowanie decyzji, określanie celów życiowych, szukanie harmonii w życiu) .

Stosując zasady modelu TC™ zmieniają się paradygmaty myślenia o współpracy, konflikcie i szczęściu – zarówno u innych jak i u siebie. Prostota stosowania narzędzi TC™ zdumiewa, siła oddziaływania wznosi, a jakość efektów zachwyca.

Na zajęciach:
- pogłębiamy umiejętności wzbudzania sympatii oraz autorytetu sprzyjających - pogłębianiu relacji oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów
- poznajemy sposoby budowania przychylnego nastawienia do ludzi oraz zainteresowania do wspólnie realizowanego zadania
- rozwijamy umiejętności wygaszania sporów i sytuacji konfliktogennych,
- uczymy się generowania zachowań prowadzących do ugody i nastawionych na rozwiązania
- doskonalimy umiejętności osiągania porozumienia stron metodą wygrana-wygrana.

Twórcą warsztatu Transforming Communication™ jest dr Richard Bolstad z Nowej Zelandii - autor modelu Transforming Communication™ oraz modelu RESOLVE™, doktor Klinicznej Hipnoterapii, Trener NLP IANLP, instruktor Qigong.

Warsztat zbudowany jest na bazie: modelu dr Tomasa Gordona, twórcy komunikacji dla rodziców i liderów (PET – Parents Effective Communication i LET – Leaders Effective Communication), komunikacji zorientowanej na rozwiązania (Solution Focused Communication) oraz technik komunikacyjnych NLP.

Program szkolenia został ułożony według formuły – „od szczegółu do ogółu”. Na początku uczestnicy uczą się pojedynczych narzędzi, które mają wspomóc ich w rozwijaniu umiejętności współpracy i kreowania rozwiązań. W dalszej części szkolenia poznają jak te narzędzia wykorzystać strategicznie w zależności od sytuacji oraz typu osoby.

Transforming Communication ™ jest uczona na całym świecie począwszy od Nowej Zelandii poprzez Japonię, USA do Europy, między innymi w Sarajewie, Bośni, Hercegowinie, Czeczeni, Waszyngtonie.

Więcej na temat Bolstada i jego szkolenia:
Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)
25.01.2014, 12:23

Zarejestruj się, aby zobaczyć więcej dyskusji

Zarejestruj sięWyślij zaproszenie do