Agnieszka Janik

Agnieszka Janik Doktorantka,
koordynatorka
projektów
europejskich,
trenerka

Temat: Kariera w Austrii

Szanowni Państwo,

poniżej przesyłam ofertę pracy, jeśli nie będą Państwo zainteresowani, będę wdzięczna za przesłanie jej do swoich znajomych, którzy chcieliby podjąć pracę w Austrii:

Nasz klient, międzynarodowa organizacja transportowa z siedzibą w Austrii, należy do wiodących i bardzo szybko rozwijających się firm na europejskim rynku transportowym. W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 1000 pracowników osiągając obrót w wysokości powyżej 1 mld Euro rocznie. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy w chwili obecnej absolwentów szkół wyższych na stanowisko:

Transport Manager
Nr ref TM/WSI-01/AUS

Zadania na stanowisku:

•Organizacja transportu międzynarodowego
•Prowadzenie negocjacji z klientami i partnerami handlowymi (firmy transportowe)
•Prowadzenie korespondencji pisemnej oraz rozmów telefonicznych
•Podróże służbowe do klientów i partnerów firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

•Niedawno ukończone studia wyższe z zakresu ekonomi (marketing i zarządzanie, handel zagraniczny, organizacja i zarządzanie itp.)
•Znajomość języka polskiego (j. ojczysty) oraz języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym.
•Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
•Umiejętności pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu.
•Umiejętności pracy w zespole

Wybranym kandydatom oferujemy:

•Atrakcyjne warunki zatrudnienia
(wysokie wynagrodzenie + premia)
•Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowej firmie.
•Pomoc w zakresie formalności związanych z zamieszkaniem w Austrii, zwrot kosztów podróży.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani powyższą ofertą prosimy o przesłanie Państwa dokumentów rekrutacyjnych w języku niemieckim z podanym powyżej numerem referencyjnym na adres: europraca@workservice.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"