Maciej Czaja

Maciej Czaja Who Dares Wins !

Witam,
w związku z dynamicznym rozwojem rynku biegowego w Polsce, chciałbym poinformować, iż od pewnego czasu są już u nas dostępne skarpety kompresyjne światowego lidera - niemieckiej marki CEP.

Działanie kompresji (18-25 mmHg) zastosowanej w tych skarpetach zostało potwierdzone klinicznie, o czym można przeczytać na naszej stronie runcentre.pl. Ponadto, skarpety są dobierane na podstawie obwodu łydki, co zapewnia prawidłowość noszenia i działania kompresji.

Jakie są zalety stosowania odzieży kompresyjnej CEP ?

1) przyspieszona regeneracja po treningu! Szybsze usuwanie mleczanu jak również eliminowanie uczucia odrętwienia łydek, "ciężkich nóg"

2) Zwiększony dopływ tlenu do mięśni = większy komfort biegu

3) Skarpety CEP są noszone przez czołowych maratończyków i triatlonistów, którzy stale poprawiają swoje wyniki

4) Marka CEP wywodzi się od niemieckiego lidera w dziedzinie kompresji - firmę "medi" z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku.

Skarpety kompresyjne CEP nie są wskazane tylko i wyłącznie dla biegaczy. Również osoby, których praca wymaga dłuższego stania,a także te podróżujące często samochodem lub samolotem, czy też mające problem z żylakami, mogą skorzystać ze zbawiennych funkcji kompresji zastosowanej w skarpetach CEP.

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą (którą stopniowo poszerzamy) oraz do dyskusji na temat kompresji
Maciej Czaja

Maciej Czaja Who Dares Wins !

W marcu poszerzyliśmy ofertę o inne produkty CEP. Od kilku dni dostępne są już w Polsce legginsy kompresyjne, tzw. CEP running compression tights (wersja triathlonowa z poduszką na zamówienie), a także inne wariacje skarpet kompresyjnych - dla piłkarzy i trekkingowców. W naszej ofercie znajdziecie także inne przydatne gadżety, typu czapeczki, daszki, etc.
Nowy asortyment zaprezentujemy już podczas 3 półmaratonu poznańskiego, a tymczasem zapraszamy na stronę sklepu.

Następna dyskusja:

Ogłoszenia i Reklama


Wyślij zaproszenie do