Temat: Wystawiamy OPINIE GOOGLE na ZAMÓWIENIE - NAJTANIEJ!...

WYSTAWIAMY OPINIE GOOGLE NA ZAMÓWIENIE - NAJTANIEJ!
REALNE KONTA - LOKALNI PRZEWODNICY! PONAD 7 LAT DOŚWIADCZENIA!


Od ponad 7 lat zajmujemy się dodawaniem opinii na wizytówki naszych klientów. Z naszymi klientami nawiązujemy stałą współpracę, co świadczy o tym, że robimy to dobrze (klienci zostają naszymi stałymi klientami, domawiają kolejne opinie). Naszymi klientami są największe firmy w Polsce, ale także te średnie i najmniejsze.

Każda opinia dodawana jest z innego urządzenia, innego lP, lokalizacji itd. Konta są w 100% realne, wieloletnie (posiadają historię / zdjęcia profilowe / odznaki LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW itd.).

Przed dodaniem, każde konto ma robione aktywności na wizytówce (w tym nawet symulacje tras GPS – specjalnie przygotowane urządzenie symuluje, że konto dodające opinię było w firmie – np. w restauracji i że zjadło tam np. obiad). Dzięki zaawansowanym procedurom i naszemu 7 letniemu doświadczeniu, Opinie nie są usuwane – DAJEMY NA TO GWARANCJĘ!

Nawet jeśli Państwa firma ma pozytywne opinie, to i tak warto dokupić u nas pakiet opinii – dlaczego? Dlatego, że potencjalny klient, podczas wyszukiwania wybierze tę firmę, która ma więcej opinii.

Nasze opinie są pisane przez naszych specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w tworzeniu opinii realnych, zgodnych z branżą i tym co firma oferuje (opinie od nas wyglądają tak bardzo realnie, że nie ma możliwości, aby odróżnić je od prawdziwych klientów). Przed przygotowaniem treści, nasi specjaliści sprawdzają Państwa firmę (czym się zajmuje, co oferuje, sprawdzają też inne opinie). Obsługujemy wszystkie branże i żadna nam nie straszna!

W dzisiejszych czasach, każdy klient czy to restauracji, czy jakiejkolwiek innej firmy, przed pójściem / pojechaniem do firmy / restauracji lub zamówieniem online, sprawdzi najpierw opinie na Google. Zawsze wygra ta firma, która ma najwięcej opinii i ma najwięcej opinii pozytywnych. Dlatego oferujemy dla Państwa opinie na Google, Facebook, a także na każdym dowolnym portalu. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce i bez problemu jesteśmy w stanie dodać 10 tys. opinii na wizytówkę. Możemy dodawać np. 1 opinię dziennie, a także 100 opinii dziennie lub np, 1 opinię na tydzień – harmonogram dodania jest dowolny – to Państwo decydują w jakim czasie opinie mają się pojawić.

Posiadamy specjalistów i copywriterów, którzy pracują u nas i mają ogromne doświadczenie w dodawaniu i tworzeniu opinii Google zgodnych z Państwa branżą i tym czym firma się zajmuje, dlatego korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że opinie będą idealnie odpowiadać Państwa firmie, jak i również będą w 100% realne i dodatkowo będą miały za zadanie przyciągnąć nowych klientów i podwyższyć Państwa pozycję w Google. Jako jedyni dajemy 100% gwarancję, że nasze opinie nie znikną!

My zajmujemy się tym profesjonalnie i jesteśmy w tym specjalistami! To nie jest nasza „praca po godzinach” – obsługujemy największe firmy w Polsce i wiemy jak to robić! Posiadamy ogromne zaplecze technologiczne i dopracowane procedury, które zapewniają 100% zadowolenia z wykonanych usług.

Przed dodaniem opinii, każde konto ma robione aktywności na Państwa wizytówce w tym nawet symulacje tras GPS, przez podawanie fikcyjnych pozycji GPS, tak aby każda opinii była w 100% realna w oczach Google.

Więcej informacji i możliwość zamówienia:
https://www.tanieopinie.pl