Leszek Wolany

Leszek Wolany Digital marketing /
E-commerce Manager

Temat: SEM Specialist - Magazyn marketingu w wyszukiwarkach

SEM Specialist to nowy kwartalnik, który w całości poświęcony jest marketingowi w wyszukiwarkach. Magazyn kierowany jest do agencji interaktywnych oraz większych firm, które posiadają samodzielne działy marketingu.

Skąd pomysł:
Marketerzy wiedzą, że muszą być obecni w wyszukiwarkach. Brakuje im jednak szczegółowej, skondensowanej i podanej w przystępnej formie wiedzy pochodzącej od -praktyków branży - nie tylko od działających na rynku agencji!

Z tej właśnie potrzeby zrodził się pomysł stworzenia SEM Specialist (http://www.semspecialist.pl/). Jest to pierwsza i jak na razie jedyna tego typu cykliczna publikacja, w tworzenie której zaangażowali się eksperci i praktycy branży SEM.

Trochę o moim doświadczeniu, które pomaga mi w redagowaniu i dbaniu o poziom merytoryczny: m.in. tworzenie od podstaw usług SEM w Infinity Group, zarządzanie działem SEM w Hypermedia (Isobar Polska) oraz strategiczno-doradcze podeście do marketingu w wyszukiwarkach i łączenie go z innymi formami e-marketingu w Y&R / MaxWeber.

SEM Specialist wydawany będzie w cyklu kwartalnym. Grupą docelową dla magazynu są przede wszystkim firmy, posiadające wewnętrzne działy marketingu, a w nich osoby zajmujące się prowadzeniem lub nadzorowaniem działań promocyjnych w wyszukiwarkach. Oprócz tego kwartalnik kierowany będzie do agencji zajmujących się działaniami z zakresu marketingu w wyszukiwarkach

- Głównym celem periodyku jest edukacja rynku na temat efektywnego wykorzystania marketingu w wyszukiwarkach oraz pokazywanie jego możliwości, m.in. prezentując sprawdzone rozwiązania. - Chcemy w ten sposób stymulować rozwój tego sektora rynku i pokazać, że SEM jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w internecie – dodaje.

Partnerem magazynu jest Max Weber / Young & Rubicam Brands.


W magazynie pojawiają się też komentarze ekspertów: Dariusz Czuchaj (prawnik), Cezary Lech (SEO Director, MaxRoy.com).

Szczegóły na stronie http://www.semspecialist.pl/.
Jarosław Łojko

Jarosław Łojko Nie korzystam już z
portalu GL, proszę o
kontakt na Linke...

Temat: SEM Specialist - Magazyn marketingu w wyszukiwarkach

Super, zabieram się zaraz za lekturę :)
Marta Gryszko

Marta Gryszko Specjalista ds. SEO

Temat: SEM Specialist - Magazyn marketingu w wyszukiwarkach

A ja pozwolę sobie zaprosić do zapoznania się z krótkim wywiadem z Leszkiem, w którym odpowiada on m.in. na pytania związane z przygotowaniami do pierwszego numeru oraz na temat planowanego rozwoju magazynu.

Link: http://www.lexy.com.pl/blog/pozycjonowanie/wywiad-z-le...

Temat: SEM Specialist - Magazyn marketingu w wyszukiwarkach

Fajnie, że pismo w końcu udało się uruchomić :)
Anna Bizera

Anna Bizera ekspert ds.
administracji

Temat: SEM Specialist - Magazyn marketingu w wyszukiwarkach

gdzie znajdę najnowszą wiedzę z SEM? Może ktoś mi podpowiedzieć?Wyślij zaproszenie do