Marcin Raszka

Marcin Raszka Pedagog, Marcin
Raszka

Temat: Reklama na fb

Witam serdecznie,

W sprawie reklamy na fb mam taką sytuację i proszę o pomoc w jej rozwiązaniu

Moje konto fb niestety jest zablokowane a dokładnie możliwość reklamy na fb jest zablokowana. Kilka tygodni temu idąc za radą pewnego marketingowca założyłem dodatkowe konta by można było użyć kuponu promocyjnego, który bez trudu można zakupić na allegro. Wewnętrzny regulamin fb na to nie pozwala i fb zablokował mi możliwość prowadzenia jakiejkolwiek reklamy. Moje późniejsze próby uruchomienia reklamy, również nie przyniosły efektu. Reklama z kolejnego konta była zatwierdzana, ale po kilku godzinach był ban. W dalszym kroku usunąłem wszystkie fikcyjne konta. I założyłem jeszcze jedno na swoje nazwisko i potwierdziłem je numerem telefonu. Nie puściłem jeszcze reklamy bo boję się, że znów będzie ban.

Chciałbym uzyskać od Was pomoc by w ogóle uruchomić ponownie reklamę. Nie znam dokładnie zasad fb jakimi się kieruje w tej sytuacji by znów dać mi możliwość reklamowania się. Co zrobić by fb nie zablokował reklamy? Proszę o poradę w tej sprawie.

Z góry dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Reklama na fb

Najprościej, ale możliwe że bez odzewu: kontaktować się z facebookiem przez ich formularz i trochę się pokajać. Ewentualnie dopytaj o pomoc tutaj: https://www.facebook.com/groups/socialmediaPL/
Tomasz Waryan

Tomasz Waryan Student, Uniwersytet
Pedagogiczny w
Krakowie

Temat: Reklama na fb

Najprościej ( bardziej się nie da) zapoznaj się z regulaminem "fb" odnośnie świadczenia reklam.

Ewentualnie jak wyżej koleżanka napomniała skorzystaj z pomocy fb.
1 raz spotykam się z bez uzasadnioną blokadą - chyba że łamała regulaminWyślij zaproszenie do