Artur Sobczyk

Artur Sobczyk Kierownik Działu
Handlowego, Debiut
Plus E.T. Miągowscy
s...

Temat: Poszukiwani handlowcy - HoReCa , Industry

Firma Debiut Plus E.T. Miągowscy Sp. j. działa na polskim rynku już ponad 20 lat. Zajmujemy się zaopatrywaniem podmiotów gospodarczych m.in. w systemy higieniczne, środki czystości, podkłady medyczne i maszyny sprzątające.

Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów koncernu SCA Hygiene Products, światowego producenta artykułów higienicznych, znanego w Polsce ze sprzedaży produktów marki Tork. Zajmujemy się również dystrybucją chemii profesjonalnej m.in. marek ECOLAB, Kleen, Swish, Dr Weigert oraz maszyn sprzątających firmy Numatic.

Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków:

Rozwijanie sprzedaży w powierzonym regionie zgodnie z planem wyznaczonym przez przełożonego
Pozyskiwanie klientów
Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie spotkań handlowych
Uzupełnianie wiedzy na temat produktów
Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania:

Wykształcenie minimum średnie
Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym lub sprzedażowym, związanym z aktywnym pozyskiwaniem klienta
Łatwość nawiązywania kontaktów
Umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
Nastawienie na realizację celów i wysoka motywacja do osiągania wyników
Samodzielność, zaangażowanie, gotowość do pracy w terenie
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy w środowisku MS Office
Wiedza produktowa na temat artykułów higienicznych lub doświadczenie w branży higieny profesjonalnej będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować?

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy w oparciu o stałą pensję plus system prowizyjny
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Indywidualny służbowy samochód, notebook oraz smartfon
Prywatną opiekę medyczną
Kartę Fitsport
Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy z perspektywami na przyszłość i chcesz pracować w miłej atmosferze w dobrze prosperującej firmie rodzinnej, aplikuj do nas.