Skuteczna rekrutacja

Temat: Prośba o wypełnienie kwestionariusza o sukcesji!

Drodzy Przedsiębiorcy Rodzinni, Właściciele, Sukcesorzy,

Nazywam się Michał Wojewoda, pracuję w firmie Business Discovery. Od dwóch miesięcy realizujemy projekt pod nazwą Kody Wartości - efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego pod nadzorem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem projektu jest opracowanie praktycznych narzędzi do wspomagania sukcesji. Będą one wspierały przedsiębiorców w przekazywaniu firmy. Po zakończeniu projektu jego efektami będą:

• zestaw bezpłatnych narzędzi,
• metodologia,
• film
• platforma internetowa

zostaną udostępnione nieodpłatnie dla wszystkich przedsiębiorców rodzinnych. Naszą ambicją jest, by efekty naszych pracy miały jak najbardziej praktyczny wymiar, dlatego przed projektowaniem rozwiązań przeprowadzamy szereg badań i analiz.
Przygotowaliśmy ankietę skierowaną do przedsiębiorstw rodzinnych, która ma na celu zebranie informacji o poziomie świadomości problemu sukcesji oraz określenia potrzebnego poziomu praktyczności narzędzi.

Prosimy Państwa o wypełnienie poniższej ankiety

Link: Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)

Po więcej informacji zapraszam na stronę projektu Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć). Również chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
W załączniku dołączam przykładową treść maila która mogą Państwo przesłać do swoich członków

Pozdrawiam serdecznie
Michał Wojewoda
21.01.2013, 14:11

Zarejestruj się, aby zobaczyć więcej dyskusji

Zarejestruj sięWyślij zaproszenie do