Janusz Krzęstek

Janusz Krzęstek Prezes Zarządu, CARE
CLINIC

Temat: ZATRUDNIĘ - KOORDYNATORA badań klinicznych z...

Care Clinic w Katowicach zatrudni koordynatora badań klinicznych z min. rocznym doświadczeniem.

email: poczta@careclinic.katowice.pl

lub tel. 609 527 827

Zapraszam do przesyłania aplikacji :)

Temat: ZATRUDNIĘ - KOORDYNATORA badań klinicznych z...

Dzień dobry
Mam pytanie odnośnie zarobków Reaserch Coordinator w Polsce. Widzę, że w Polsce wszystko działa inaczej i osoba aplikująca o zarobkach dowiaduje się dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej, co nie ukrywam jest trochę dziwne (chyba za długo żyję w Anglii).
Posiadam roczne doświadczenie w dziale Reaserch & Development jako Reaserch Coordinator w jednym z większych angielskich szpitali uniwersyteckich. Z zawodu jestem technikiem farmaceutycznym (angielskie kwalifikacje) oraz mam skończone studia licencjackie w kierunku zarządzanie i marketing.
Angielski w mowie i piśmie na wysokim poziomie (11 lat w Anglii). Jakich zarobków mogłabym się spodziewać w Polsce z moimi kwalifikacjami?
Wojciech J.

Wojciech J. Człowiek od wielu
zadań, głównie
związanych z branżą
Bada...

Temat: ZATRUDNIĘ - KOORDYNATORA badań klinicznych z...

4-5 tys brutto, o ile staż pracy przekłada się na realne doświadczenie. Później staniesz w miejscu, bo CRA bez mgr jest praktycznie poza zasięgiem. A nawet jeżeli Ci się uda, to wyżej nie przeskoczysz. Jeżeli chodzi o dalsze perspektywy, to kończą się na poziomie 7-8 brutto. Chyba, że naprawdę ktoś zrobi dla Ciebie wyjątek.Wyślij zaproszenie do