Klaudia Lipińska

Klaudia Lipińska Quality specialist,
Janssen-Cilag Polska
Sp. z o.o.

Temat: Monitoring badań klinicznych- jak wyglądają kursy

Cześć

Czy ktoś z Was może mi napisać jak dokładnie wyglądają takie szkolenia przygotowujące do pracy w monitoringu badań klinicznych? Zastanawiam się nad zrobieniem jakiegoś kursu. Niestety są bardzo drogie... dlatego chciałabym wiedzieć jak najwięcej jak to wszystko wygląda... nie chciałabym wydać pieniędzy w błoto. :) Jestem osobą po studiach biologicznych i nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie, ale chciałabym pracować w tej branży. Czytałam sporo wątków na ten temat na forum, że czasami takie kursy pomagają, inni są zdania, że bez doświadczenia firmy CRO też przyjmują (na razie niestety nie znalazłam żadnego takiego ogłoszenia)

Na mojej uczelni są organizowane od czasu do czasu takie kursy za mniejsze pieniądze... Nie wiem tylko czy jest sens iść na taki kurs, który kosztuje 100 zł czy będzie on w ogóle brany pod uwagę podczas rekrutacji.
Firma, która prowadzi te kursy to Soft Communication. Może Ktoś z Was słyszał o niej i może się wypowiedzieć :)?
Mamy do wyboru kurs podstawowy i zaawansowany.

Jeszcze jedno pytanie odnośnie j. angielskiego w pracy. Mój angielski jest na poziomie B2, Ogólnie nie mam problemów z dogadywaniem się, ale jako fluent bym go nie określiła ;) Większość ogłoszeń, które widzę jest adresowana do osób, które biegle posługują się angielskim.. Czy mimo to mam się nie zrażać i aplikować? Może macie jakieś materiały, które pomogłyby mi ze zaznajomieniem się z terminologią badań klinicznych. Albo może macie dla mnie jakieś dobre rady jak trochę podciągnąć ten angielski ?

Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie wypowiedzi! ;-)

Pozdrawiam
Klaudia

konto usunięte

Temat: Monitoring badań klinicznych- jak wyglądają kursy

Z perspektywy troche bardziej europejskiej, aczkolwiek niekoniecznie specyficznej dla badan klinicznych oraz interakcjami z HR widze, ze kursy maja zdecydowanie mniejsze znaczenie i nie wzbudzaja tyle zainteresowania co postgrad. Jest to coraz czesciej minimalne wymaganie. Koszt jest rzeczywiscie niebagatelny, natomiast i tak pozostaje niski w porownaniu np z MBA.

Temat: Monitoring badań klinicznych- jak wyglądają kursy

Co to jest dokładnie postgrad?

konto usunięte

Temat: Monitoring badań klinicznych- jak wyglądają kursy

Studia podyplomowe (post graduate).Wyślij zaproszenie do