Temat: Apartamenty, dochody pasywne na lata.

Poznaj i dołącz do projektu który nie ma żadnego odpowiednika, tu rząd państwa gdzie znajduje się firma, dołożył 100 mln $ na realizację budowy apartamentów w Gruzji - Batumi, oraz w Turcji - Antalya. Wprowadzamy go w najbliższych dniach. Daje pasywne dochody bez potrzeby budowy struktury. Połączono tu świat kryptowalut i nieruchomości - mieszkania, apartamenty.
Budowa w kilku krajach w najlepszych ośrodkach wypoczynkowych. Firma posiada licencję SEC ( Securities Exchange Commision) odpowiednik polskiego KNF.
Możesz zarabiać duże pieniądze, legalnie, bezpiecznie i przez lata, codziennie, od momentu rejestracji w biznesie.
Możesz mieć też w prosty tani sposób swój własny apartament w dowolnie wybranym kraju, mieszkać w nim lub zarabiać pasywnie przez lata na jego wynajmie.
Chcesz jako pierwszy otrzymać wszelkie informacje, proszę pisz na email, pracapewna@gmail.com , też podaję tel. 609 583 837 [ masz znajomych co chcą bezpiecznie i bez ryzyka zarabiać ? daj im znać, na życzenie możliwość podpisania umowy notarialnej zabezpieczającej Twój wkład finansowy, tu w Polsce. [ dodam że kolega był osobiście w biurze firmy i sprawdził dokładnie oraz był na budowach ]