Effective recruitment
Urszula S.

Urszula S. Kocham to co robię -
PROTECTOR - robię to
co Kocham ...

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

Co należy zrobić,aby osiągnąć niezależność...?

Odpowiedź jest prosta.
Należy zapraszać do swoich kontaktów ludzi WARTOŚCIOWYCH, WYJĄTKOWYCH, ja właśnie Takie Osoby zapraszam. Owszem czasami możemy się pomylić, ale może dzięki temu, to One będą miały okazję nauczyć się- czegoś od nas. Urszula S. edytował(a) ten post dnia 15.02.11 o godzinie 05:40
Magdalena Świerzewska

Magdalena Świerzewska kapitan własnego
statku :)

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

Dobre.
Choć ciężko stwierdzić na pierwszy rzut oka, czy dana osoba jest wartościowa. Miałam okazję poznać wielu ludzi w swoim życiu, z pozoru nieciekawi, nudni, zamknięci - w rzeczywistości ukrywali swoje talenty.

Wartościowy jest każdy człowiek, tylko czasem o tym nie wie, lub boi się to okazać...

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

Witam - dodam na start - jako ciekawostkę.

Conrad Nicholson Hilton mawiał:" Dobierz sobie ludzi w pełni kompetentnych, obsadź ich na kluczowych stanowiskach i zdaj się całkowicie na ich sądy". Hilton pod koniec życia (a przeżył 91 lat) miał 185 hoteli w Stanach Zjednoczonych i 75 poza ich granicami. Został multimiliarderem. Podobną radę dawał David Ogilvy założyciel firmy Ogilvy & Mother: "Otocz się lepszymi od siebie i im nie przeszkadzaj". Przemysłowiec francuski Bernard Tapie mawia, że zatrudnia tylko tych ludzi, którzy są lepsi od niego w jakiejś użytecznej dla biznesu dziedzinie, "Jeśli to ja mam być we wszystkim lepszy niż kandydat na pracownika, to po co mi taki człowiek?"

Problem jednak pojawia się, gdy zaczynamy szukać tych "lepszych od siebie", nie z racji wysokiego mniemania na temat własnej osoby, ale raczej ograniczoności kapitału ludzkiego, wyróżniającego się umiejętnością praktycznego wykorzystania wiedzy i trafnego identyfikowania sytuacji otoczenia biznesu.
Pozdrawiam -WF
Renata Zyskowska

Renata Zyskowska Szukam pracy jako
Specjalista d/s
Kotroli Jakości
Obsługi...

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

Nie jestem pewna czy z jednego kliknięcia w zakładkę:,,dodaj do kontaktów''cokolwiek wynika:-)
Chyba tylko tyle, że dopiszemy sobie do listy wirtualny kontakt.
Z osiąnięciem sukcesu związku nie widzę.

Chyba że znajomi witrualni staną się znajomymi realnymi, to zupełnie inna bajka, ale żeby tak się stało, to trzeba nawiązać dialog, a nie dodawać do niby-kontaktów, bo to ostatnie służy chyba najbardziej spamerom.

Joanna Wiejak

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Dariusz Kaczmarek

Dariusz Kaczmarek
Ojciec,Bloger,Market
er

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

DARMOWY KURS SZKOLENIOWY

N.T.C.

Network Team Corporation

Czy chciałbyś zarabiać

Pieniądze nie wychodząc z domu ?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK to mam dla Ciebie dobrą

wiadomość !

Jedynym,co musisz mieć jest WIEDZA jak uzyskać to wszystko za darmo i optymalnie wykorzystać

do budowy źródeł pasywnego dochodu.

Jeśli chcesz dzięki wykorzystaniu marketingu Internetowego osiągnąć niezależność finansową

i swój wymarzony styl życia - zapraszam Cię na siedmiodniowy kurs Internetowy

"Network Team Corporation"

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z KURSU

* Jak w 30 minut stworzyć własną stronę "spueze page" ?

* Uruchomienie i synchronizacja automatycznego autorespondera.
* Pokarzę Ci jak stworzyć listę adresową i rewelacyjnie skuteczny mailing.
* Otrzymasz dostęp do materiałów Video, dzięki którym uruchomisz swój własny e-biznes.
* Nauczę Cię jak skutecznie promować Twój biznes w Internecie.
* Jak pozyskiwać nowych współpracowników?
* Otrzymasz ode mnie, do wdrożenia, gotowy system biznesu.

Dziś zarabianie w internecie różni się od tego, z którym miałem do czynienia na początku. Mamy teraz więcej narzędzi, powszechny dostęp do sieci, wszystko jest łatwiejsze w obsłudze, jest dużo darmowych aplikacji, które można wykorzystać tworząc swoje internetowe imperium.
Ale... jest też duża konkurencja. Nie ma już "łatwego" zarabiania w sieci. Ludzie uodpornili się na reklamy. Są jednak - znane nielicznym - sposoby, wciąż działające i przynoszące pokaźne zyski ludziom, którzy je stosują.
Wiele powszechnie znanych sposobów na zarabianie działa wyłącznie wtedy, gdy wiesz dokładnie, jak się nimi posłużyć - co robić, a czego unikać. Różnica między setkami a tysiącami zł w pasywnym dochodzie tkwi w szczegółach. Zależy od sposobu wykorzystania pewnych narzędzi.
Pokażę Ci, jak wydobyć z nich maksymalne korzyści dla Ciebie i dla ludzi odwiedzających Twoją stronę, czy też prenumerujących Twój biuletyn. Od ich zadowolenia też zależy, jak szybko osiągniesz niezależność finansową.


Oprócz narzędzi internetowych otrzymasz ode mnie strategie i plan działania w e-biznesie, a wszystko w formie nagrań VIDEO i PDF. Wystarczy że podasz swoje imię oraz e-mail .

To jest specjalna oferta, w której otrzymasz gotowe narzedzia do budowy własnego e-biznesu, własna strona squeze page + autoresponder + formularz webinaru + gotowy system biznesu !!!!

Już teraz możesz zacząć budować swój e-biznes i zacząć zarabiać wystarczy, że wejdziesz na poniższy link,i zapiszesz się podawając swoje Imię i adres e-mail:

http://dariuszkaczmarek.implesite.pl/custom/index.html

Nie zastanawiaj się już dłużej !!!
Taka okazja może się już nie powtórzyć !!!

Pozdrawiam Państwa i życzę Wielkich Sukcesów ! Dariusz Kaczmarek.
Dariusz Kaczmarek

Dariusz Kaczmarek
Ojciec,Bloger,Market
er

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

Poznaj Sprawdzony Sposób?
Zarabiania Pieniędzy w FM Group

Witam Państwa !

Chce wam przedstawić moje propozycje współpracy.

NETWORK MARKETING

Cała prawda o MLM

Mlm jako biznes.

Mlm jest biznesem i jak każdy biznes rządzi się swoimi prawami. To nie jest akwizycja, nikt nie każe ci chodzić po domach i wciskać ludziom bezwartościowy produkt, do którego sam nie jesteś przekonany. Na ogół firmy działające w tym systemie oferują towar bardzo dobrej jakości.
Jest on tańszy, bo tańsza jest jego dystrybucja. Nie ma pośredników takich jak hurtownie, sklepy.
Firma płaci ci za reklame, a nie komercyjnym stacjom telewizyjnym, radiowym, czy coraz droższym w promowaniu internecie.

Nikt ci też od razu nie obieca złotych gór, jeśli już kiedyś ktoś ci tak przedstawiał ten biznes to możesz śmiało traktować go jak oszusta. W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo. Różnicą między pracą w systemie prowizyjnym, a pracą na etacie jest nieograniczona możliwość zwiększania swojego dochodu.

Co nam daje MLM?

Szybką oferte współpracy tutaj twoje wykształcenie jest bez znaczenia, żaden uzyskany dyplom tak naprawdę w niczym ci nie pomoże, na początku nawet nikt nie wymaga od ciebie fachowej wiedzy. Nie ma górnej granicy wieku, musisz być po prostu osobą pełnoletnią. Współpracujesz więc nie jesteś zatrudniony, nie ma szefa są tylko współpracownicy. Nie musisz inwestować dużo pieniędzy by rozpocząć działalność. Na każdym etapie pracy posiadasz możliwość rozwoju.
Niestety od razu nie odczujesz znaczącej poprawy finansowej - to wymaga troszku czasu. Trzeba być cierpliwym i przyszykowanym na odmowe, wynikającą głównie z ludzkiej niewiedzy.
Cierpliwość, wytrwałość oraz konsekwentne dążenie do wcześniej postanowionego celu sprawią, że tym bardziej będziesz się cieszył z osiągniętych sukcesów. Ale warto na to czekać, bo nagroda może być naprawdę wielka.

Firma FM GROUP

Network Team Corporation

Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą współpracy z firmą "FM Group"z możliwością uzyskania dożywotniej zniżki na zakup wszystkich produktów o 43% taniej od ceny katalogowej.Firma FM Group rozpoczeła swoją działalność w 2004 roku we Wrocławiu,już dziś współpracuje z firmą 700.000 dystrybutorów w ponad 60 krajach i dalej się rozwijamy.Głównym atutem produktów jest ich jakość i niska cena.Produkty oparte są na wysokiej jakości naturalnych substancjach roślinnych.Porównując jakość oferowanych produktów przekonacie się Państwo o ich atrakcyjnych cenach.

TERAZ O MOŻLIWOŚCIACH :

W dzisiejszych czasach, kiedy rozejżymy się w koło,to w naszym bezpośrednim ale i bardziej odległym otoczeniu zauważymy,że w każdym z nas żyją pragnienia : uczynić nasze życie lepszym i piękniejszym,stworzyć własny dom,zakupić samochód naszych marzeń.Dla wielu z nas to sny,które wydają się być najtrudniejszymi do osiągnięcia.Wtedy nasuwa się pytanie,czy mamy zreaygnować ? My w FM Group nie zrezygnowaliśmy z tego snu,z tego mieszkania i samochodu,które stanowią o bezpieczęstwie,szczęściu i wygodzie naszej rodziny i nas samych.Nasze motto to : "Dla jednego wszystko jest trudne,razem nic nie jest niemożliwe".Najlepszym rozwiązaniem byłoby otworzenie jakiegoś własnego interesu.Niejednokrotnie mamy wspaniałe pomysły i nie możemy ich zrealizować.Powód zawsze jest ten sam.BRAK ŚRODKÓW. Dlatego chce zaproponować Państwu współpracę z firmą FM Group.To sukces na rynku pracy w marketingu wielopoziomowym,opracowany i sprawdzony przez wiele fachowców w tej dziedzinie.Właśnie współpraca z FM Group to realna szansa dla Ciebie na diametralną zmianę sytuacji życiowej,z nami to bezpośrednie,stosónkowo szybkie i niewymagające inwestowania.Tu się nie obiecuje,tu sie pracuje i za to się płaci.

Wyobraż sobie.......

Pracę w której jeste całkowicie niezależny.Sam decydujesz otym,z kim będziesz pracować,wybierasz dogodne dla Siebie godziny pracy,zaś grono Twoich współpracowników to partnerzy,którym całkowicie możesz zaufać.Pomyśl o zajęciu,dzięki któremu zrealizujesz swoje cele i ambicje,o pracy,która stanie się dla Ciebie przyjemnością,do której będziesz podchodzić z wielkim entuzjazmem.

Zwróć uwagę,jak ciekawie byłoby,gdybyś sam określsł czym jest Twój sukces i konsekwentnie dążył do jego realizacji.Myślisz że to tylko marzenie? Nic podobnego!

Już wkrótce to wyobrażenie może stać się rzeczywistością.Wystarczy,że poświęcisz chwilę i poznasz z nami zasady które poprowadzą Cię do Sukcesu.Ideą założyciela FM GROUP było stworzenie linii eksluzywnych produktów.Dziś w ofercie FM znajdziesz orginalne perfumy i wody perfumowane,modne kosmetyki kolorowe,wysokiej jakości środki czystości oraz nowoczesne usługi telekomunikacyjne.

Oferta skierowana jest do wszystkich, baz względu na wiek, wykształcenie i inne czynniki.

Możesz pracować dodatkowo i dużo zarobić !!!

Poszukujemy osób, które chciałyby dorobić lub stworzyć własny biznes a wszystko w zależności od tego jakie mają potrzeby.
Zapraszam do współpracy w firmie FM GROUP, która daje nam ogromne możliwości zarobienia pieniędzy przy minimalnym wkładzie finansowym.(Starter na kwote 30 zł.)

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę Ci w budowaniu Twojego biznesu, na wszystkie pytania odpowiem i doradzę.
Zacznij współpracę z nami przy dystrybucji perfum oraz wielu innych produktów firmy FM GROUP. Z własnej sprzedaży zarabiasz aż 43% na produkcie(od 10-25zł). Możesz też budować swoją grupę dystrybutorów i wraz z nimi otrzymywać od firmy dodatkową gratyfikację 3-21% od obrotu całej grupy. Dzięki współpracy z FM Group masz możliwość kupowania produktów taniej dla siebie. Będziesz dysponował skórzanym etui z próbkami perfum (mini za 30 zł- 20 próbek lub 136zł-160 próbek)oraz katalogami. Nie ma z góry narzuconych terminów zamawiania towaru - Ty regulujesz swój czas pracy, ty decydujesz o ilości i częstości swoich zamówień.


Zacznij pracować z nami od zaraz - naprawde nie pożałujesz.

Czym różnią się perfumy z drogerii od FM-u??

Firma FM GROUP ominęła drogie opakowania, buteleczki, kampanie reklamowe itp. dlatego ceny produktów FM są tak skalkulowane, by mogli się nimi cieszyć wszyscy, niezależnie od swojej sytuacji materialnej. Perfumy FM są tworzone na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances światowego lidera w tej branży. Osobiście z firmą FM GROUP współpracuje od września 2008 roku i każdy z moich przyjaciół wraz ze mną nie spodziewał się takiej eksplozji i zainteresowania wokół firmy i jej produktów.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ DYSTRYBUTOREM FM GROUP !

~ Nie musisz inwestować dużych pieniędzy,by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pokiet startowy,który będzieTwoim narzędziem pracy)

~ Możesz prowadzić własną działalność w dowolnym miejscu - w kraju bądz poza jego granicami

~ Dzięki kontaktowi z Działem Zamówień i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów

~ Dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnymi do pracy

~ Korzystasz z prezentacji,seminariów i szkoleń organizowanych przez firmę-w ten sposób zdobywasz niezbędną wiedzę o produktach,programach

motywacyjnych,promocjach,materiałach i narzędziach markrtingowych,poszerzasz także swoje kontakty biznesowe

~ Jako wyróżniający się Sprzedawca lub Sponsor zyskujesz dodatkowe możliwości zarabiania z tytułu specyjalnych programów motywacyjnych

~ Jasno ustalone progi premiowania w planie marketingowym gwarantują Ci rzeczywiste i bardzo korzystne wynagrodzenie za osiągane efekty

~ Zdobywając pozycję Lidera, bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy

JAK ZACZĄĆ ?

Żeby rozpocząć współprace z FM GROUP wystarczy wypełnić Formularz Rejestracyjny który znajduje się pod linkiem u dołu,wykupić jeden z starterów za 30 zł. lub za 136 zł.W skład starterów wchodzą : próbki zapachów perfum,katalogi,plan marketingowy,druk umowy oraz płyta DVD, na której znajdują się między innymi filmy :( korporacyjny oraz szkoleniowy, a także prezentacja firmy drom FRAGRANCES).

Jeśli się zdecydujesz wejdz poniżej na link,wypełnij Formularz,a resztą zajmne się już ja,zarejestruję Cie w firmie.Natychmiast od firmy otrzymasz meila że zostałeś zarejestrowany wraz z wszystkimi informacjami,a na adres domowy otrzymasz swuj Starter.

ZAPRASZAM !

Chcesz zmienić swoje życie ?

Szukasz drogi do niezależności finansowej ?

Masz dość zmartwiania się o przyszłość swojej rodziny ?

Interesują Cię wysokie dochody i bezpieczeństwo finansowe ?

DOŁĄCZ DO NAS

i rozpocznij współpracę z FM Group

sprawdziliśmy w praktyce,

że z FM Group

to sukces dostępny dla każdego.

Jezeli zechcesz do nas dołączyć,

gwarantujemy pomoc i wsparcie,

profesjonalizm oraz wysoką jakość

oferowanych usług i wyrobów.

PAMIĘTAJ !

Współpraca z nami jest prosta

i daje znaczne korzyści finansowe.

Niema znaczenia wiek,wykształcenie,

czy miejsce zamieszkania.

Na każdym etapie współpracy

otrzymasz pomoc i wsparcie.

Nie czekaj !

Podejmnij współprace z nami.

To do niczego nie zobowiązuje

a może wiele zmienić w Twoim życiu.

Szanowni teraz gdy do dyspozycji mamy jeszcze internet,współpraca została jeszcze udoskonalona, i jest o wiele prościejsza,jak to możliwe ?

Dodając do tego zestaw : Google AdWords + strona przechwytująca + autoresponder

To swojego rodzaju autopilot, który po uruchomieniu będzie prowadził Twój biznes, tak jak to się dzieje w samolocie,po określonym kursie do zaprogramowanego celu.Aby autopilot mógł być wykorzystany potrzebny jest samolot,który ma być pilotowany. Z wielu przeanalizowanych i możliwych
do wykorzystania, wybrałem właśnie firmę FM Group działającą w sektorze marketingu sieciowego.Firma, w której nie muszę nic kupować,nie muszę nic sprzedawać,ani płacić co miesiąc żadnych abonamentów.

Jesteś ciekaw jak to możliwe ? Kliknij w link poniżej i pbejżyj prezentacje :

http://mariuszwywijas.implesite.pl/custom/Prezentacja.htm

Pod nagraniem wideo możesz kliknąć i pobrać Plan Marketingowy,w którym znajdziesz jeszcze więcej szczegółowych informacji !

Jeżeli zdołałem Cię zachęcić do współpracy,to po zarejestrowaniu się otrzymasz wszystkie potrzebne materiały do uruchomienia zestawu,wraz z instrukcją krok po kroku jak go zainstalować oraz dowiesz się gdzie i jak promować swój biznes,otrzymasz też gotowe meilingi do wykorzystania.Jeśli masz wątpliwości i jakieś pytania skontaktuj się ze mną, wszystko wyjaśnię. Jeśli dołączysz do nas, na pewno nie zostaniesz sam, we wszystkim zawsze pomożemy i doradzimy!

Pozdrawiam: Dariusz kaczmarek.
adres e-mail: darek.kaczmarek@interia.pl

P.S.
Jeśli jeszcze nie jesteś w naszym zespole, to nie zwlekaj kliknij w link poniżej, wypełnij formularz i dołącz do nas teraz;)

http://dariuszkaczmarek.implesite.pl/custom/rejestracj...
Marysia Sobczak

Marysia Sobczak sprzedawca, Orsay

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

To też zależy na jakim konkretnie sukcesie nam zależy - prywatnym czy zawodowym. Jednak przyjmując, że mówimy o kwestiach zawodowych to lepiej brać przykład z takich firm jak https://faar.pl/rawlplug-historia-pioniera-i-producenta-ktorego-nasladuja-firmy-na-calym-swiecie/ która nie miała łatwych początków ale mimo trudności, udało jej się wyrobić solidną renomę.

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

myślę, że podstawa to współpraca z dobrym bankiem i założenie konta firmowego, które nie obciąży naszej kieszeni, niestety wiele banków żeruje na młodych przedsiębiorcach. Świetne wskazówki co do wyboru banku znalazłem tutaj - http://konto-w-banku.pl/
Mariusz Tomaszewski

Mariusz Tomaszewski Dyrektor HR, Coach
ICC, Trener Biznesu,
Mówca, Psycholog

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

Myślę, że rozważania na temat tego, jak osiągnąć sukces, warto zacząć od zdefiniowania tego, czym jest dla nas sukces? Ja właśnie od tego zacząłem, a później dopisałem kolejne zasady, które zweryfikowało samo życie ;-) Z mojego doświadczenia, najlepsza metoda na to, jak osiągnąć sukces to : C.U.D i wcale nie chodzi tutaj o magiczny cud ;-) Bo w prawdziwym życiu nic nie dzieje się samo czy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki . Tutaj trzeba po prostu DZIAŁAĆ i być wytrwałym ;-) Oczywiście ważna jest również pasja i ludzie, którymi się otaczamy a także.... ;-)

Jeśli chcesz rozszyfrować skrót mojej metody na sukces, czyli C.U.D. oraz poznać inne złote zasady, które być może pomogą Tobie w osiągnięciu sukcesu, zapraszam do artykułu: http://mariusztomaszewski.pl/blog/jak-osiagnac-sukces/
Ewelina Bryda

Ewelina Bryda właściciel,
projektant, Bricollo

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

„Aby odnieść sukces, Twoje pragnienie musi być większe, niż strach przed porażką” .

Wiara się liczy i ciężka praca. Podobno więcej zależy od pracy i wytrwałości niż od talentu.
Michał Jezierski

Michał Jezierski Kancelaria Rozwoju
Biznesowego

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

Sukces to przede wszystkim ciężka praca, determinacja, wytrwałość, pozytywne nastawienie i odrobina szczęścia.
Mariusz Tomaszewski

Mariusz Tomaszewski Dyrektor HR, Coach
ICC, Trener Biznesu,
Mówca, Psycholog

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

A propos sukcesu i tego, jak ważny jest rozwój osobisty w jego osiągnięciu, popełniłem również inny artykuł do którego zapraszam: http://mariusztomaszewski.pl/blog/rozwoj-osobisty/Ten post został edytowany przez Autora dnia 11.06.18 o godzinie 22:41

Temat: Jak osiągnąć SUKCES ?

jest to łatwe jak ma się odpowiedniego nauczyciela ;) w moim przypadku była to Ola Łomzik, dzięki której przeżyłam wspaniałą podróż w głąb siebie oraz zwiększyłam swoją świadomość siebie co przełożyło się na moje życie codzienne oraz prace :)

Następna dyskusja:

jak nie odnieść sukces ...
Wyślij zaproszenie do