Temat: ciekawa propozycja pracy: Konsultanat Oświatowy

Oto propozycja pracy dla osób, które są przedsiębiorcze i niezależne...

• lubią pracę w sprzedaży, posiadają doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami,
• są zainteresowane samodzielną pracą w elastycznym wymiarze godzin,
• chcą same kreować wysokość swojego wynagrodzenia,
• cechują się umiejętnoścami organizacyjnymi i sprzedażowymi,
• posiadają samochód i prawo jazdy kategorii B.

Stanowisko jakie mam do zaoferowania to: Konsultant Oświatowy (województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie lub wielkopolskie) w firmie świadczącej usługi szkoleniowe przeznaczone dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych . W swojej ofercie firma posiada akredytowane przez Kuratorium Oświaty kursy związane z rozwojem osobistym, treningiem pamięci i technikami efektywnego uczenia się.

Obowiązki konsultanta polegać będą na:
• profesjonalnym reprezentowaniu firmy w placówkach oświatowych, instytucjach
• nawiązywaniu relacji handlowych z klientami instytucjonalnymi,
• kontaktach z klientami indywidualnymi,
• podejmowaniu dodatkowo płatnych obowiązków (prowadzenie warsztatów).

Jakie warunki oferuje firma?
• szkolenie wdrażające,
• umowę zlecenie lub agencyjną,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz skuteczności,

Odpowiem na pytania związane ze stanowiskiem za pośrednictwem GL (prywatne wiadomości). Zainteresowane osoby zapraszam do wysyłania aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@loydson.com (nr referencyjny, który należy podać w temacie: KO1/10/09

Pozdrawiam,
Katarzyna Krzekotowska