Agnieszka F.

Agnieszka F. Project Management,
Kierownik Działu
Interaktywnego, MBA

Temat: staż/ewentualna praca w agencji promocji i wsparcia...

MSSERVICES (http://msservices.pl)agencja zajmującą się kompleksową obsługa wsparcia i promocji sprzedaży.
Uczestnik programu "GRASZ o STAŻ" organizowanego przez PricewaterhouseCoopers.

Od kandydata oczekujemy:

-IV-V rok studiów technicznych, marketingowych.
-znajomość rynku nowych technologii, internetu ( pasjonat!)
ewentualne doświadczenie w pracy w lub z agencjami interaktywno-reklamowymi
-bardzo duża komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.
-zorientowanie na klienta i cel
-znajomość języka angielskiego

Zadania:

-obsługa strategicznych klientów oraz pozyskiwanie nowych
-organizacja i prowadzenie od strony merytorycznej projektów interaktywnych i mobilnych jako elementu wsparcia i promocji sprzedaży
-negocjacje i prezentacje biznesowe
-współpraca z agencjami interaktywnymi oraz mobilnymi

Wybranej osobie oferujemy:

dużą samodzielność działań
możliwość realizacji własnych pomysłów,
pracę w młodym zespole
komputer ( laptop), telefon komórkowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres:

dzialhr@msservices.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska tj. AMagnieszka f. edytował(a) ten post dnia 22.10.07 o godzinie 11:48