Pradipto Maulik

Pradipto Maulik Członek Zarządu,
McKENNA GLEAMS

Temat: Asystentkę marketingu i biurowe - język Rosyjski / Angielski

OPIS STANOWISKA PRACY

Nazwa stanowiska: Asystentkę marketingu
Miejsce pracy: Klaudyn / Stare Babice

Zakres obowiązków:

- zajmowanie się prowadzeniem biura lub sekretariatu (kancelarii)
- prowadzenie korespondencji w porozumieniu z przełożonym
- zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów
- przyjmowanie, segregowanie i klasyfikowanie dokumentów
- wyszukiwanie klientów, składania ofert, rozmowy handlowe.
- tworzenie projektów graficznych reklam i katalogów,
- organizacja targów branzowych

Rodzaj umowy: umowa o pracę, samodzielną stanowiska pracy
Czas zatrudnienia: okres próbny
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Charakter Praca : Praca z Agencjami Reklamowymi.

WYMAGANIA Wykształcenie: średnie/wyższe
Znajomość języków: język polski / rosyjski – komunikatywny w mowie i piśmie - znajomość jęz. angielskiego mile widziane.
Obsługa komputera: Word, Excel, Internet, program graficzne ( Photoshop, corel itd.)
Miła Aparycja.

Inne: prawo jazdy kat. B

Aplikacja powinna zawierać: CV z zdjęciem i adnotacją
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Kontakt CV wraz z zdjęciem : biuro@dimita.pl