Małgorzata  Wrocławska-Sznej der

Małgorzata
Wrocławska-Sznej
der
kierownik projektów
w dziale kreatywnym,
Instytut Wzornic...

Temat: Trwaja zapisy na studia podyplomowe Design Management –...

Już po raz siódmy Instytut Wzornictwa Przemysłowego oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie uruchamiają studia podyplomowe Design Management , które powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu zarządzania rozwojem nowego produktu. Do tej pory studia ukończyło 330 studentów.

Studia podyplomowe Design Management skierowane są do osób, które chcą usystematyzować wiadomości, zdobyć kompleksową wiedzę uzupełniającą i cenią sobie nauczanie poprzez praktykę w trybie warsztatowym. Studia przygotowują przede wszystkim do pracy na stanowisku menedżera wzornictwa w firmach wdrażających nowe produkty.

„ Nasz absolwent szybko stanie się niezbędnym w firmie człowiekiem gwarantującym sukces wdrożenia nowego produktu, niezależnie od branży, w której pracuje, czy zamierza pracować”- mówi prof. Marek Adamczewski, wykładowca na studiach Design Management.

Zapisy na studia odbywają się na zasadzie kolejności zgłoszeń.
Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona!
Więcej informacji o studiach, zasady rekrutacji i lista dokumentów wymaganych do rekrutacji dostępne są na stronie: http://iwp.com.pl

Kontakt:
tel. 22 860 01 65
e-mail: studia@iwp.com.pl
Marcin Wagner

Marcin Wagner Artysta, Inżynier,
Social Media Geek.

Temat: Trwaja zapisy na studia podyplomowe Design Management –...

Właśnie się dowiedziałem o tych studiach. Dobrze to wszystko wygląda.
Szedłbym!
Ale dojeżdżać co week do Warszawki ze Śląska... ciężko...

:))Wyślij zaproszenie do