Konrad Szymański

Konrad Szymański Dyrektor Sprzedaży

Temat: Specjalista ds. sprzedaży produktów internetowych

Firmę GoldKey tworzą pasjonaci , hobbyści dla których promowanie Klientów w internecie jest nie tylko pracą, ale i częścią życia popartą kilkuletnim doświadczeniem w różnych korporacjach zajmujących się marketingiem internetowym. Głównym celem GoldKey jest skuteczne zwiększenie popularności serwisów internetowych na różnych portalach w szczególności: google.pl (90% użytkowników), wp.pl, onet.pl itp.
PRACOWNICY DZIAŁU SPRZEDAŻY POSZUKIWANII
Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż produktów oferowanych przez GoldKey Agencja Interaktywna
Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów zwiazanych z działalnościa reklamową
- pozyskiwanie nowych klientów,
- obsługa posprzedażowa Klientów firmy,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- sporządzanie ofert handlowych,
- promowanie i sprzedaż własnego produktu
Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży, nie koniecznie w branży reklamowej
- miła i życzliwa osobowość oraz naturalna umiejętność nawiązywania kontaktów,
- duże poczucie humoru
- umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
- inteligencja oraz zdolność analitycznego myślenia,
- motywacja, zaangażowanie,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera
- prawo jazdy kat. B .
Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej sie Agencji Reklamowej

kontakt:
e-mail: k.szymanski@goldkey.pl
tel.: 730 343 737