konto usunięte

Temat: www.sklep-ballantines.pl WINO/WHISKY/CAŁY ŚWIAT

Pierwszy sklep pod szyldem Ballantine’s powstał w Edynburgu w 1827 roku. Jego właścicielem był George Ballantine we własnej osobie.
W 1995 roku, przy ul. Kruczej 47a w Warszawie, został otwarty pierwszy Sklep Ballantine’s w Polsce. Od tej pory jest on postrzegany jako perła elegancji i szkockiej tradycji w centrum miasta. W 2005 roku miało miejsce otwarcie drugiego ekskluzywnego salonu alkoholi w Warszawie przy ul. Puławskiej 22. Od czerwca 2010 roku możemy pochwalić się trzecim salonem przy ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie.

Sklep Ballantine’s to miejsce, gdzie jakość i luksus stoją na pierwszym miejscu. Nie zależy nam na sprzedaży alkoholu w byle jakiej formie. Naszymi klientami są osoby, dla których nie jest on celem samym w sobie, ale rekwizytem, przyczynkiem, oprawą szczególnych momentów w życiu.
Szczycimy się zaufaniem naszych klientów, którzy są najczęściej koneserami, znawcami gatunku. Goszczą u nas często znani artyści, biznesmeni, politycy oraz dyplomaci.

Nasze trunki pochodzą od bezpośred­niego importera, dzięki czemu nasze ceny są bardzo atrakcyjne.
Dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy bardzo korzystne rabaty.
Niezdecydowanym – nasi kom­petentni sprzedawcy chętnie pomogą podjąć trafną decyzję.

Mamy szczęście zajmować się tym, co naprawdę kochamy. Dzielimy tę pasję z naszymi klientami dając im do wyboru prawie 2000 produktów, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych festiwalach i prestiżowych pokazach branżowych. Pozwalamy im poczuć smak miejsc, w których nigdy nie byli, bądź do których pragnęliby wrócić.

Gorąco zapraszamy do odwiedzin, zarejestrowania się i zakupów w naszym sklepie http://sklep-ballantines.pl
Znajdą tu Państwo alkohole z całego świata min. egzemplarze ciężko dostępne, ciekawostki...

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom milionów ludzi w Polsce, Sklep y George Ballantine's wprowadzają nową usługę dostawy zestawów upominkowych do klientów. Dzięki nam odległość jaka dzieli nadawcę i odbiorcę przesyłki nie odgrywa już żadnej roli, a wszyscy którzy chcą wyrazić swoje uczucia w subtelny i elegancki sposób mogą to zrobić za naszym pośrednictwem.


Zestawy które wysyłamy naszym klientom komponowane są z najlepszych alkoholi , dając do wyboru ponad 2000 produktów, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych konkursach.

Mamy szczęście zajmować się tym co naprawdę kochamy, nasz zespół to grupa aktywnych i pomysłowych ludzi , którzy z pracy czerpią przyjemność.


Jeśli chcesz wysłać upominek wystarczy:

- Wybrać odpowiedni zestaw z katalogu „ kosze upominkowe „ i postępować według instrukcji.

- Lub skomponować samemu zestaw , dodając informację o zapakowaniu w kosz.


Realizacja zamówienia na terenie Warszawy nastąpi do 4 godzin od przesłania mailowego potwierdzenia wpłaty. Do zamówienia zostanie doliczony koszt dostawy 35zł. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

Jeżeli termin doręczenia wypada w sobotę - zlecenie powinno być złożone najpóźniej w piątek do godziny 18:00.

W przypadku gdy kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem , zostawiony zostanie bilecik w drzwiach informujący o przesyłce. Po kontakcie odbiorcy z dostawcą kosz zostanie ponownie dostarczony w umówionym terminie.


Na głównej stronie naszego sklepu z kilkudniowym wyprzedzeniem , będą umieszczane wszelkie informacje o jakichkolwiek zmianach w warunkach doręczeń, zmianach cen lub terminów.


Gwarancją satysfakcji jest :

- Jakość wykonywanych kompozycji,

- 15 lat doświadczenia na rynku,

- Marka powszechnie rozpoznawalna

- Szeroka baza usatysfakcjonowanych klientów.


Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.


Adresy i numery kontaktowe z naszymi salonami
pulaska@sklep-ballantines.pl
online@sklep-ballantines.pl
Tel. 605 53 53 53

marynarska@sklep-ballantines.pl
Tel. 22 395 51 60

krucza@sklep-ballantines.pl
Tel. 22 625 48 32

francuska@sklep-ballantines.pl
Tel. 22 810 32 22
Ewa Buss

Ewa Buss Organizator
festiwalu Whisky
Live Warsaw

Temat: www.sklep-ballantines.pl WINO/WHISKY/CAŁY ŚWIAT

15 czerwca · 19:00 - 22:00
LokalizacjaBristol Club/whisky Bar
Stworzone przez:sklep-ballantines.pl

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wspólne odkrycie tajemnic szkockich whisky marki Glenfarclas. Całe spotkanie jest bezpłatne. Naszym gościem specjalnym jest Pan Robert Ransom przedstawiciel destylarni Glenfarclas Distillery.

Degustacja dobędzie się 15.06.2011r.[środa] o godzinie 19:00 w Warszawskiej Restauracji Bristol Club przy ul. Marynarskiej 15 [biurowiec New City]

Podczas prezentacji będziemy mogli poddać się smakom i aromatom trzech whisky:
Glenfarclas 10 Years Old, 15 Years Old i Glenfarclas 105.
Dla chętnych posmakowania 25- letniej whisky będzie możliwość otwarcia butelki z owej destylarni a koszt jednej lampki będzie w okazyjnej cenie.
Lecz to nie wszystko, przygotowaliśmy dla Państwa jeszcze parę niespodzianek.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie przybycia drogą elektroniczną pod adresem marynarska@sklep-ballantines.pl lub telefonicznie 22 395 51 61

Następna dyskusja:

Szkocka Whisky
Wyślij zaproszenie do