Mariusz N.

Mariusz N. JMM Pharma Solutions

Temat: Kos - porada

Moi drodzy, lecę w lipcu, w II połowie na KOS z rodziną. Proszę o podpowiedź gdzie warto pojechać co zobaczyć, ciekawe miejsca, fajne plaże, które warto zobaczyć spędzić czas.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
MariuszMariusz Naumnik edytował(a) ten post dnia 23.06.09 o godzinie 13:35
Olga B.

Olga B. Commercialization
Manager for Europe,
Eurasia, Middle
Eas...

Temat: Kos - porada

Mariusz,

na pewno polecam objazd wyspy - jest malutka wiec spokojnie jeden dzien wystarczy :) Mnie najbardziej spodobala sie kamienista (i pusta, ale bylam przed sezonem) plaza na poludniowo-zachodnim koncu wysypy (pare km za Kefalos) i piaskowa Paradise Beach opodal Kefalos. Warta odwiedzenia jest tez wioska Zia - szczegolnie wieczorem- zachod slonca z dachu jednej z tawer wyglada pieknie :)
Poza tym polecam rejs na Nysyros - sympatyczna wysepka z czynnym wulkanem. Poza tym mozna poplynac na Bodrum, a takze na rejs po okolicznych wysepkach.

milego pobytu :)
Mariusz N.

Mariusz N. JMM Pharma Solutions

Temat: Kos - porada

Dziękuję sedecznie, bardzo cenne rady.
Robert P.

Robert P. szukam .....

Temat: Kos - porada

Na zachodnio-północnym końcu Kos (zatoka Aigaio Pelagos),zarzuciliśmy kotwicę w uroczej zatoczce (kilka łódek rybackich i maleńka plaża)...na wysokim brzegu rewelacyjna tawerna i przepiekne zachody słońca...płynęlismy północną stroną wyspy w miasteczka Kos w stronę Astipalei...wydaje mi się że prowadzi tam droga w kierunku północnym z miasteczka Aghios Stefanos,ale głowy nie dam sobie uciąć ,bo jak wspomniałem jachtem płynęliśmy)
miejsce rewelacyjne na romantyczną kolację...(jedzenie w tawernie wyborne)..

edit: sprawdziłem na mapie ,droga na północ biegnie z miasteczka Kefalos:))

w ogóle polecam popatrzeć na : http://maps.google.com

wpisz sobie Kos i włacz widoki z satelity ,będziesz miał wirtualną wycieczkę wcześniej:))Robert P. edytował(a) ten post dnia 24.06.09 o godzinie 22:32
Mariusz N.

Mariusz N. JMM Pharma Solutions

Temat: Kos - porada

Robercie,
Bardzo dziękuję. Twój opis sparwił, że poczułem kliemat żeglowania i wysypy.
Pozdrawiam,
Mariusz

konto usunięte

Temat: Kos - porada

Tutaj link z mapką i zdjęciami z wyspy Kos. Kilka ciekawych miejsc na wyspie Kos, które z pewnością warto odwiedzić! http://atspot.pl/tag/zobacz/100/wyspa_kos
Celina Malinowska

Celina Malinowska Administracja, DHL
Express Poland

Temat: Kos - porada

My zwiedziliśmy winiarnię, miodziarnię, lasek z pawiami ;) i stolicę Kos. Warto wybrać się na wyspę poławiaczy gąbek - Kalymnos, albo na śmierdzącą wyspę z wulkanem Nisyros :)
Natalia B.

Natalia B. Student, Uniwersytet
Śląski w Katowicach,
Pilot wycieczek

Temat: Kos - porada

A ja polecam plażę w Tigaki. Najlepiej zagospodarowana na wyspie. Szeroka, piaszczysta plaża. Doskonałe miejsce do kąpieli, łagodne zejście do morza. A niedaleko pomiędzy Tigaki a Marmarii centrum sportów wodnych.
Dla osób z dziecmi wycieczkę Trzy wyspy (Pserimos, Kalymnos i Plati) nazywaną też Dzień bez pośpiechu. Podczas niej czas na plażowanie na Pserimos. Wizyta w sklepie z gąbkami i historia poławiania gąbek na Kalymnos. Czas wolny, pływanie z pokładu statku. Czasami można zobaczyć delfiny.
Jeżeli jeździ się po wyspie autem, warto zobaczyć ruiny zamku w Antimachia (niedaleko lotniska) i (koło miasta Kos) Asklepiejon.
A w mieście Kos ruiny zamku Joannitów, platan Hipokratesa.
Seweryn Kosmala

Seweryn Kosmala IS Service Leader HR

Tomasz Filipowicz

Tomasz Filipowicz właściciel, SZTUKA
SŁOWA PL, TOMASZ
FILIPOWICZ

Temat: Kos - porada

Na blogu trochę informacji i zdjęć z Kos. Polecam Muzeum Archeologiczne, nieduże, ale zbiory bardzo ciekawe:http://www.klasykaliteraturyifilmu.pl/2017/08/31/kos-k...Wyślij zaproszenie do