Marcin Komczyk

Marcin Komczyk sp ds logistyki,
Urząd m.st. Warszawy

Temat: Grecja kamperem

Według mnie jest to świetny pomysł, sam jeżdżę z kobietą na wakacje kamperem i zawsze czujemy się świetnie, są to nasze udane wakacje. Jeśli zdecydujesz się na ten wyjazd, to polecam wynajem kamperów http://bookamp.pl/ Poznań. Odkąd jeżdżę na wakacje właśnie kamperem, to korzystam z ich oferty.

Temat: Grecja kamperem

Świetny pomysł. Na pewno przeżyjesz wspaniałą przygodę. Mi także zawsze marzył się tego typu wyjazd. W ubiegłym roku postanowiliśmy z żoną kupić przyczepę kempingową od firmy https://www.domki-holenderskie.pl/przyczepy-kempingowe..... Dzięki niej jesteśmy całkowicie niezależni od obiektów noclegowych i możemy podróżować nawet w czasie obostrzeń. Być może kiedyś również zdecydujemy się na wyjazd do Grecji.
Milena Starczewska

Milena Starczewska Opiekunka osób
starszych,
Promedica24

Temat: Grecja kamperem

My mysleliśmy o wynajęciu kampera, ale mąż odkrył kapsuły mieszkalne z https://azar4.de/ i powiem szczerze, że zachwyciłam się. To bardzo praktyczne rozwiazanie, świetna alternatywa dla kampera. Słyszeliście o tych kapsułach? Montuje się je na autach 4x4 i bez problemu można w nich spać. Mieszczą się tam spokojnie cztery osoby.

Następna dyskusja:

Grecja/CYKLADY
Wyślij zaproszenie do