Skuteczna rekrutacja
Katarzyna Pętlak-Długosz

Katarzyna Pętlak-Długosz Właściciel w Right
PR

Temat: KONKURS „BioIDEA” - wygraj 10 000 € na rozwinięcie...

[obrazek]

Jesteś doktorem lub studentem studiów doktoranckich oraz magisterskich z kierunków pokrewnych do obszaru life science? Masz innowacyjny pomysł związany z tym obszarem?

Już dziś weź udział w konkursie na najlepszą „BioIDEĘ” i wygraj 10 000 € na rozwinięcie innowacyjnego projektu w branży life science!
Zespół JCI Venture zaprasza do wzięcia udziału w I edycji konkursu, który pozwoli ambitnym naukowcom-przedsiębiorcom zdobyć środki na rozwój własnego pomysłu!

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej koncepcji dotyczącej rozwinięcia projektu (pomysłu) związanego z badaniami naukowymi, wynalazkami, innowacyjnymi pomysłami, produktami i inicjatywami dotyczącymi branży life science (nauki przyrodnicze), który może dysponować potencjałem komercyjnym.

Konkurs skierowany jest do doktorów lub studentów studiów doktoranckich oraz magisterskich z kierunków pokrewnych do obszaru life science, takich jak biotechnologia, chemia, biologia, medycyna, farmacja i innych nauk przyrodniczych. Głowna nagrodą dla zwycięzcy konkursu będzie 10 000 € w formie zawarcia umowy preinkubacyjnej, zapewniającej sfinansowanie działań związanych z realizacją projektu naukowego.

Zgłoszenia poprzez formularz zamieszczony na stronie [url]Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)[/url] można przesyłać do 30 kwietnia 2010 roku, natomiast rozstrzygniecie konkursu nastąpi po 15 maja 2010 r., a wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej.

Zapraszamy na [url]Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)[/url]
9.03.2010, 12:47

Zarejestruj się, aby zobaczyć więcej dyskusji

Zarejestruj sięWyślij zaproszenie do