Maciej K.

Maciej K. HR Business Partner,
Seaking Poland Ltd.

Temat: E-recruiter vs. Humanway???

Czy korzystaliście z tych systemów? Czym one się różnią poza firmą? Mam na myśli różnice funkcjonalne, merytoryczne. Który z tych dwóch systemów byście wybrali, jeśli mielibyście tylko wybór między tymi dwoma systemami?

Zapraszam do dysputy:)
Dominika G.

Dominika G. psycholog- doradca
zawodowy, trener
umiejętności
psychosp...

Temat: E-recruiter vs. Humanway???

Wiem, że trochę (?) :) późno, ale...
miałam do czynienia z testową wersją humanway. E-recruiter był prezentowany przez panią z Pracuja.
Jednoznacznie trudno stwierdzić, który jest lepszy. To zależy jakie masz potrzeby.

Dzięki humanway możesz publikować ogłoszenia jednocześnie na kilku - nastu portalach (są opcje z portalami bezpłatnymi i płatnymi). W wersji testowej masz dodatkowo publikację 1 ogłoszenia na stepstone. Wersja testowa była na 2 tygodnie. Jeśli chodzi o portale bezpłatne to z tych bardziej znanych to: gumtree i tablica. Pozostałe widziałam po raz pierwszy.
Aplikacje spływają Ci na Twoje konto, możesz nimi zarządzać. Z dodatkowych funkcji nie korzystałam, a na pewno jakieś są. Mają bardzo pomocny dział techniczny, także jeśli tylko masz czas na wypróbowanie, śmiało przeprowadzą Cię (telefonicznie) po narzędziu.

Jeśli chodzi o E-recruiter to z tego co widziałam na prezentacji jest to narzędzie, dzięki któremu możesz zarządzać sobie bazą CV, wiesz co się dzieje z kandydatami np. czy był zaproszony, jaki był wynik rozmowy. Nie korzystaliśmy z wersji testowej, ponieważ podobne narzędzie można zrobić w excelu, jeśli tylko dobrze masz zdefiniowane formuły. My takie narzędzie mamy, więc E-recruiter nie był dla nas przydatny.

Następna dyskusja:

E-recruiter vs. Humanway???
Wyślij zaproszenie do