Paweł Kwiecień

Paweł Kwiecień właściciel,
IMPRESARIAT
ARTYSTYCZNY AGENCJA
ARTYSTYCZNO-K...

Temat: MISTRZOWIE POLSKI CHIPPENDALES

Jeżeli chcecie Państwo zorganizować imprezę firmową, wieczór kawalerski, panieński, urodziny, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, czy występ w klubie muzycznym lub dyskotece zapraszamy do współpracy. Czekają na Was najlepsze tancerki i tancerze Chippendales z kraju, z Czech i ze Słowacji. Grupy taneczne to doskonały pomysł na show w najlepszym wydaniu, profesjonalni, doświadczeni tancerze i na stałe współpracujące z nimi tancerki, którzy przygotują niepowtarzalny pokaz tańca. Dopracowujemy nasze choreografie do perfekcji pod każdym względem. Profesjonalizm prezentujemy podczas naszych występów. Do wszystkich zleceń podchodzimy z fantazją i wielkim zaangażowaniem. Taniec policjanta, strażaka, robotnika lub kowboja to tylko kilka tematów na nasze występy. Pokazy grup odbywają się w rozmaitych lokalach, w klubach, podczas bankietów i różnych imprez okolicznościowych, firmowych i prywatkach w całej Polsce i zagranicą. Występujemy w różnych teledyskach, na pokazach mody, filmach i serialach i programach telewizyjnych. Naszym tańcem urozmaicamy wieczory panieńskie i kawalerskie.
Jesteśmy elitarną grupą w kraju i zagranicą, oferujemy szeroką gamę naszych usług. Warto nas zaprosić, jesteśmy najlepsi w Polsce. Naszą markę budujemy podczas każdego występu. Robimy wszystko, by po naszym pokazie klient był bardzo zadowolony i polecił nas swoim znajomym. Tańczymy zawsze w najlepszych składach. Nasze grupy tworzą medaliści mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych, kulturystyce, fitness, a także instruktorzy tańca.
Nasze tancerki to hostessy, modelki i fotomodelki, na co dzień pracują z najlepszymi fotografami i projektantami w kraju. Naszych chłopców często można spotkać na wybiegach mody w Polsce i zagranicą. Tworzą elitarną grupę taneczną. Kochają swoją pracę, taniec to ich pasja. Staramy się aby każdy występ, wszystkie realizowane projekty były przygotowane perfekcyjnie. Występujemy od kilku lat. Mamy zawsze świeże, bardzo nowatorskie pomysły, czerpiemy je z naszego długoletniego doświadczenia, nie kopiujemy pomysłów. Swoją markę budujemy tak by zaskoczyć i oczarować publiczność. Wszystko robimy dla publiczności. Na naszych pokazach publiczność bawi się bardzo dobrze. Aplauz i reakcja publiczności na nasze pokazy bardzo nas nakręca, jest motorem do dalszego działania. Tworzymy najlepsze grupy taneczne w Polsce.
Nasi tancerze występują nie tylko na scenie, pierwsza grupa polska wzięła udział między innymi w filmie fabularnym – kinowym przeboju Patryka Vegi „Ciacho”, w programie telewizyjnym „Szał Ciał”, pojawili się tak samo w mediach m.in. dwutygodnik Twój Weekend zrealizował o nich cały reportaż. Druga grupa polska to ekskluzywni i profesjonalni tancerze erotyczni którzy także kształcą innych w wykonywaniu tańca erotycznego. Produkcje oraz wywiady telewizyjne z ich udziałem: Polsat, Polsat 2, TVP1, TVP2, TV4, TVN, TVN 7, TVN Meteo, MTV, SUPER STACJA, TOYA, radiowe: Radio Z, RMF, Planeta, Radio Kolor, Radio S, Radio Mazowsze i prasowe: CKM, Playboy, Kreator, Cosmopolitan, Twój Ślub, Tele Tydzień, Tele Magazyn, Glamour, Solarium, Kurier Polski, Express Wieczorny, Vip News, Gazeta Stołeczna, Express Ilustrowany, Puella Nova, które umożliwiły nawiązać kontakt z klubami w USA, Włoszech, Austii, Francji, Rosji, Szwecji, na Tajwanie, Japonii oraz Niemczech. Współpracowaliśmy z firmami: Ikea, Amazons, Kris Line, Playboy, Mercedes, Wólczanka, Unity Line, Oriflame, Sodexho, Makro, Polo Market, Kadus, Ratex, CEDC, Ernst & Young, Manstore, Deni Cler, Ren, Olsen, Missland, Mueller, Berendsen, Jan Niezbędny, Agropak.
Występują również jako hostessy i hości w klubach, na bankietach, podczas innych imprez w czasie walk bokserskich. Wszyscy bierzemy często udział w reklamach telewizyjnych, w sesjach zdjęciowych do czasopism i kalendarzy. Polecamy inne atrakcje np. pokaz w wannie, djka topless show, miss mokrego podkoszulka, topless bar, body sushi.
Zapraszamy do kontaktu z nami DECOART MEDIA Impresariat Artystyczny Paweł Kwiecień tel. 501 451 279, mail: kontakt@decoartmedia.pl nasza strona internetowa: http://www.decoartmedia.pl/pl/aktualnosci/chippendales...
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!Ten post został edytowany przez Autora dnia 13.07.13 o godzinie 01:30
Paweł Kwiecień

Paweł Kwiecień właściciel,
IMPRESARIAT
ARTYSTYCZNY AGENCJA
ARTYSTYCZNO-K...

Temat: MISTRZOWIE POLSKI CHIPPENDALES

WYKORZYSTAJ WIZERUNEK NASZYCH MODELI DO PROMOWANIA SWOJEJ MARKI !!!

Reklama z udziałem naszych modeli i modelek to pewna i skuteczna inwestycja.
Cechą charakterystyczną współpracy z nami jest szeroka rozpoznawalność i wysoka sprzedaż produktu.
Występujemy w reklamach telewizyjnych, na bilbordach, obsługujemy bankiety, targi oraz eventy promocyjne.
Nasz wizerunek może być wykorzystany do reklamowania rozmaitych usług i produktów kierowanych zarówno do kobiet, jak i mężczyzn w każdym przedziale wiekowym.
Nie ma osób, którzy nie lubią patrzeć na przystojnych mężczyzn lub piękne kobiety.
Promujemy artykuły kosmetyczne, alkoholowe, odzież, samochody, a nawet słodycze czy sprzęt elektroniczny. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Występujemy od wielu lat, jesteśmy doskonale obyci ze sceną i kamerą, większość z nas to zawodowi modele i modelki. Mamy doświadczanie w sesjach zdjęciowych, obsłudze targów, promowaniu lokali oraz kręceniu reklamówek.
Scenariusz reklamy zależy od reżysera, jednak służymy naszym doświadczeniem zdobytym na nie jednym planie filmowym.
Zapraszamy do współpracy !!!
Kontakt z nami: Paweł Kwiecień tel. 501 451 279, mail: kontakt@decoartmedia.pl
Koniecznie zobacz naszą stronę internetową: http://www.decoartmedia.pl/pl/oferta/oferta-chippendales

Następna dyskusja:

Chippendales - faceci z mar...
Wyślij zaproszenie do